REKLAMA
WAŻNE

USA ostrzegają swoich obywateli przed zagrożeniami w Turcji

2016-04-09 15:22
publikacja
2016-04-09 15:22
fot. BancoFotos / YAY Foto

Amerykańska ambasada w Ankarze ostrzega obywateli Stanów Zjednoczonych, że pojawiły się wiarygodne informacje o zagrożeniu bezpieczeństwa w Turcji. Chodzi o popularne wśród turystów miasta Stambuł i Antalya.

Wczoraj o "bezpośrednim zagrożeniu atakami terrorystycznymi" w Turcji informowały władze Izraela.

Polski MSZ już od kilku miesięcy zaleca zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu w większych aglomeracjach miejskich i ośrodkach turystycznych w Turcji, unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych oraz bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz tureckich i organizatorów pobytów turystycznych.

Z uwagi na działania zbrojne na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuację również w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, MSZ stanowczo zaleca też obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju, osobom tam przebywającym czasowo - rozważenie ich opuszczenia, a mieszkającym na stałe - zachowanie szczególnej ostrożności.

IAR/AFP/msz.gov.pl/wcześn./dabr

Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~dziadek_franek
Udało mi się odszukać z archiwum odtajniony amerykański raport ujawnia, iż Pentagon "stworzył” ISIS jako "narzędzie" do obalenia prezydenta Syrii.
Dr Nafeez Ahmed, ZeroHedge.com USA 2015-05-26;

http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajniony_amerykaski,p2095093578

bez komentarza
~Cash
Proponuje poczytać również to, bardzo detaliczna i prawdziwa analiza tego, co się tak naprawdę dzieje w Syrii i dlaczego. Poza tym kopalnia wiedzy o Bliskim Wschodzie.

http://www.voltairenet.org/article184814.html
~dok
najwieszy zbrodniarz i terrorysta swiata ostrzega o terroryzmie. dobre.
~Moni
A dlaczego szanowna redakcja nie pisze nic o ostrzeżeniach wydanych przez USA również dla Polski ? Z cala pewnoscia jak u nas sie cos wydazy to zaczniemy z Polski uciekac a już na pewno każemy to robić zachodnim turystą! Jak Unia to ciiiicho z komunikatami ( przykład Francji czy Belgi) a jak po za wspólnym rynkiem interesów A dlaczego szanowna redakcja nie pisze nic o ostrzeżeniach wydanych przez USA również dla Polski ? Z cala pewnoscia jak u nas sie cos wydazy to zaczniemy z Polski uciekac a już na pewno każemy to robić zachodnim turystą! Jak Unia to ciiiicho z komunikatami ( przykład Francji czy Belgi) a jak po za wspólnym rynkiem interesów to z impetem straszymy. Obłuda na całego!
~Znawca_Zła
Największym zagrożeniem dla całego świata są obecnie USA, które niestety są bardzo silne i dlatego wiele krajów chodzi na ich smyczy. Resztę proszę sobie dopowiedzieć.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki