REKLAMA

Twitter usunie nieaktywne przez pół roku konta

2019-11-28 09:15
publikacja
2019-11-28 09:15

Twitter zapowiada likwidację nieaktywnych od pół roku kont użytkowników. By tego uniknąć, należy zalogować się do serwisu do 11 grudnia 2019 roku.

fot. Jaap Arriens/NurPhoto via ZUMA Press / / FORUM

Twitter przeprowadzi akcję usuwania kont nieaktywnych użytkowników. Dotyczyć to będzie osób, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie zalogowały się ani razu do serwisu. W celu uniknięcia likwidacji konta na Twitterze wystarczy zalogować się do serwisu do 11 grudnia 2019 roku

Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych aktywności takich jak dodawanie tweetów czy polubień. Usunięcie nieaktywnych kont zmniejszy bazę użytkowników serwisu społecznościowego, mało prawdopodobne jest, że realizacja nowej strategii Twittera zaszkodzi liczbie aktywnych użytkowników. 

Serwis społecznościowy rozsyła e-maile do użytkowników z informacją o możliwości likwidacji konta z platformy. Wiadomości otrzymają osoby, które nie korzystały w ostatnim czasie z Twittera. Wraz z usunięciem konta użytkownik straci wszystkie opublikowane do tej pory informacje. Nazwy profili osób, które zostaną zlikwidowane, wrócą do puli dostępnych opcji dla nowych użytkowników.

Rzecznik Twittera powiedział, że portal nie wypracował jeszcze procedury postępowania w sytuacji, gdy użytkownik serwisu zmarł. Nowa strategia likwidacji nieaktywnych kont nie będzie mieć negatywnego wpływu na działanie serwisu. 

DF

Źródło:
Tematy
Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki