REKLAMA

Trudna sytuacja budżetowa Warszawy. "Niektóre miejskie działki zostaną sprzedane"

2020-09-22 13:28
publikacja
2020-09-22 13:28
Trzaskowski 2020

Musimy się przygotować do tego, że niektóre miejskie działki zostaną sprzedane ze względu na trudną sytuację budżetową miasta – poinformował we wtorek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

"Sytuacja budżetowa Warszawy jest niesłychanie trudna" – mówił podczas wtorkowej konferencji prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, dodając, że w środę będzie informował o propozycjach jakie zostały złożone radnym, ponieważ w Warszawie w najbliższych latach będzie brakować prawie 4 mld złotych.

"W związku z tym musimy się przygotować do tego, żeby niektóre działki miasta sprzedawać, po to, aby ratować bardzo trudną sytuację budżetową miasta" – przekazał.(PAP)

nmk/ mark/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (13)

dodaj komentarz
itso_alternator
Mieszkańcy Warszawy miałem z was ubaw podczas wyników wyborów samorządowych :D
szczecinianin
Co w tym złego sprzedawajcie ,działki na domy też może spadną ceny i łatwiej będzie dom wybudować.
Po co miastu te działki ,jak są prywatne to jeszcze pieniądze z podatku od nieruchomości wpadają.
przemek_opinia
Pewnie, a co tam, dajmy wszystko na sprzedaż. Jeszcze jakby mógł sprzedać puszczę, Wisłę, w myśl zasady... nie miejmy niczego.
traderfr
Może paru niepotrzebnych urzędasów zwolnić...? A nie, to sami swoi więc nietykalni.
specjalnie_zarejstrowany1
on po prostu powinien zostac DJ-em
heldbaum
Sasina tu trzeba, On zrobiłby drugi Dubaj.
przemek_opinia
Przecież chcieliście Trzaskowskiego na prezydenta RP, więc cieszcie się, że Wam chociaż stolicą zarządza. Nim się obejrzycie wszystko na sprzedaż. Dobre hasło wyborcze dla PO-KO.
przemek_opinia
I tak właśnie zarządzają ludzie z PO-KO. Nie potrafią zarządzać miastem, gospodarką, kapitałem. A później pieniędzy brakuje i co trzeba zrobić? Sprzedawać, prywatyzować. Już zabierali się za Lasy Państwowe, bo "ni ma piniędzy". Ale robota wizerunkowa ludzi z buziami jak po rocznym SPA i dopasowanymi garniturami I tak właśnie zarządzają ludzie z PO-KO. Nie potrafią zarządzać miastem, gospodarką, kapitałem. A później pieniędzy brakuje i co trzeba zrobić? Sprzedawać, prywatyzować. Już zabierali się za Lasy Państwowe, bo "ni ma piniędzy". Ale robota wizerunkowa ludzi z buziami jak po rocznym SPA i dopasowanymi garniturami robi robotę, a ludzie chcący uchodzić za inteligencję (de facto będąc pseudo inteligencją) nabierają się na to i głosują lub popierają. Warszawa. Stolica Polski. Jedno z najbogatszych miast i najszybciej rozwijających w naszym Państwie. Do którego kapitał sam płynie, a zagranica raz za razem chce stawiać nowe wieżowce i inwestować. Nie dlatego, że tam jest taka władza, a dlatego, że miasto samo w sobie ma główny potencjał naszego kraju. To samo miasto rządzone od ponad 10 lat przez PO, ciągle nie ma pieniędzy? Tusk dał z rządowej kasy (wszystkich Polaków) 1 mld PLN dla ratowania kandydatury p.Gronkiewicz-Waltz. Teraz p.Trzaskowskiemu brakuje. Trzeba po prostu sprzedać tanio działki zagranicznym sponsorom kampanii politycznych i grup ideologicznych, którzy wspierają i inwestują w p.Trzaskowskiego i całą tę polityczną układankę.
heldbaum
O budżecie centralnym napiszesz to samo Sebciu?
przemek_opinia odpowiada heldbaum
Typowe dla tego sektora wyborców. Trzeba bronić pseudointelektualizm wysyłając ripostę jednozdaniową, bo merytoryczność można zgasić bez dyskusji. Napisz merytoryczny komentarz poparty argumentami, ale nie ma to większego sensu ponieważ poklask otrzyma pseudointelektualista, który znajdzie słówko w tym co piszesz, Typowe dla tego sektora wyborców. Trzeba bronić pseudointelektualizm wysyłając ripostę jednozdaniową, bo merytoryczność można zgasić bez dyskusji. Napisz merytoryczny komentarz poparty argumentami, ale nie ma to większego sensu ponieważ poklask otrzyma pseudointelektualista, który znajdzie słówko w tym co piszesz, żeby z Ciebie zakpić, bo przecież jak ma się zmierzyć z opinią na którą jedyne co potrafi to "forumowe cwane pyskówki". I do tego obraża. Typowy język tego rodzaju wyborców. Idź tak sobie z rodzinką porozmawiaj.

Powiązane: Samorządy i regiony

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki