Trener Brazylii: Polacy grali lepiej

Szczelnie wypełnione trybuny i żale trenera Rezende - między innymi o tym piszą brazylijskie media po wygranym przez Polaków finale siatkarskich mistrzostw świata. Biało-czerwoni pokonali faworyzowanych rywali 3-1.

Źródło: FORUM
Serwis "O Globo" cytuje pomeczowe komentarze brazylijskiego szkoleniowca, nazywanego w ojczyźnie "Bernardinho". "Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej zachowała się bardzo nie fair. Na sędziów wyznaczono jedynych arbitrów, z którymi mieliśmy problem w ostatniej Lidze Światowej. Bardzo martwię się o stan siatkówki" - żalił się po meczu trener Rezende. Przyznał jednak, że to Polacy grali lepiej. "O Globo" zwraca także uwagę na wypełnione po brzegi trybuny katowickiego Spodka.

"Gazeta Esportiva" podkreśla z kolei, że gospodarze przekreślili sen Brazylijczyków, którzy chcieli jako pierwsi w historii zdobyć cztery tytuły z rzędu. Komentatorzy internetowego serwisu nie są jednak zbyt surowi dla "Canarinhos" i podkreślają, że mimo dzisiejszej porażki Brazylia pozostaje drużyną, która od 2001 roku błyszczy na siatkarskich parkietach.


Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Adriana Bąkowska/łp
Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 1 ~j23

usunąć moderatora.... pytam się gdzie wolność słowa???

! Odpowiedz
1 4 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% IX 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 125,26 zł VIII 2019
Produkcja przemysłowa rdr -1,3% VIII 2019

Znajdź profil