REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Toyota zaprezentuje nowy bolid 10 stycznia

2007-11-14 15:52
publikacja
2007-11-14 15:52
Jak donosi serwis f1today.nl zespół Toyota swój nowy bolid, przygotowany na sezon 2008, zaprezentuje 10 stycznia w Kolonii (Niemcy). TF108 w przyszłym sezonie będzie prowadzony w wyścigach przez Jarno Trullego i drugiego kierowcę, który jak na razie nie podpisał kontraktu z zespołem – najprawdopodobniej będzie to Timo Glock.

Prezentacja poprzedniego bolidu zespołu, TF107 również odbyła się w styczniu. Pascal Vasselon dyrektor techniczny zespołu, o nowym bolidzie niedawno powiedział:

„Nasz bolid przygotowywany na sezon 2008 będzie zupełnie inny. Nie powiedziałbym, że będzie to jakaś rewolucja, ponieważ natura jest ciągła. Przykładowo z dnia na dzień nie można stać się z głupiego mądrym, czy odwrotnie. Tak więc nasz bolid będzie odmieniony, ale będzie to normalna ewolucja na podstawie tego, czego nauczyliśmy poprzez zdobyte doświadczenie i zrozumienie naszych osiągów. Trzymamy się programu, który jest najprawdopodobniej podobny do programów innych zespołów. Pracę nad bolidem na sezon 2008 rozpoczęliśmy bardzo wcześnie – już w styczniu. Na Fuji natomiast wprowadziliśmy ostatnie znaczące zmiany w bolidzie na rok 2007."
Źródło:
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Niemcy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki