REKLAMA

"Tour de spółki": zdecydujcie, którego dewelopera mamy prześwietlić

Michał Żuławiński2020-09-29 06:00analityk Bankier.pl
publikacja
2020-09-29 06:00

"Tour de spółki" to projekt, w ramach którego redakcja Bankier.pl przybliża działalność spółek wytypowanych przez czytelników. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Poznaj z nami najciekawsze polskie spółki giełdowe od kuchni!

W ramach nowego projektu "Tour de spółki" redakcja Bankier.pl "odwiedza" i przybliża działalność sześciu spółek notowanych na warszawskiej giełdzie.

Niezależnie od tego, czym dana spółka się zajmuje, poznanie sposobu, w jaki funkcjonuje, stanowi cenną informację dla każdego inwestora (i nie tylko). Takie przekonanie dzielimy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, która jest partnerem strategicznym cyklu.

W ramach każdego z 6 odcinków dzień po publikacji obszernego materiału na temat spółki i fundamentów jej biznesu zorganizujemy webinar z jej przedstawicielami - otwarty dla wszystkich zainteresowanych. W jego trakcie posłuchać będzie można wypowiedzi przedstawicieli spółki oraz zadać im pytania.

Za nami odcinek numer jeden, w którym wystąpił wybrany w głosowaniu internautów PKN Orlen. W ramach "Tour de spółki" sprawdziliśmy, jak PKN Orlen produkuje paliwo oraz przeprowadziliśmy webinar z przedstawicielami spółki. Podobne atrakcje czekają na spółkę, która wygra dzisiejsze głosowanie!

Odcinek 2. Zagłosuj już teraz!

W pierwszym odcinku wybieraliśmy spośród dużych, państwowych spółek produkcyjnych z WIG20. Do walki o udział w odcinku nr 2 stają deweloperzy notowani na warszawskim parkiecie: Archicom, Atal, Budimex i Echo Investment.

Głosowanie potrwa do środy 30 września do godziny 12:00. Kolejny odcinek „Tour de spółki” opublikujemy w połowie października.

Jeżeli nie widzisz formularza do głosowania poniżej, kliknij w ten link

W kolejnych odcinkach zajmować będziemy się innymi grupami spółek: producentami gier, prywatnymi spółkami produkcyjnymi czy spółkami innowacyjnymi. O każdym głosowaniu informować będziemy na stronie głównej Bankier.pl oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowo jeden z odcinków poświęcimy samej Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która 10 lat temu sama zadebiutowała na własnym parkiecie. W trakcie "Tour de spółki" przyglądać będziemy się również drodze poszczególnych spółek na warszawską giełdę - wierzymy, że dobre przykłady zachęcą kolejne firmy do debiutu.

Źródło:
Michał Żuławiński
Michał Żuławiński
analityk Bankier.pl

Redaktor prowadzący działu Rynki Bankier.pl. Wraz z zespołem śledzi bieżące wydarzenia na polskiej giełdzie i globalnych rynkach finansowych, analizuje dane gospodarcze z kraju i ze świata, monitoruje politykę banków centralnych itp. Miłośnik nowych technologii, zarówno w obszarze mediów, jak i szeroko pojętego inwestowania. Laureat nagrody specjalnej w konkursie dla dziennikarzy ekonomicznych Narodowego Banku Polskiego im. Władysława Grabskiego.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (6)

dodaj komentarz
daniel_1
Prześwietlanie dobrze zacząć od siebie.
1. Jakie dochody ze zlecanych tekstów?
2. Jakie dochody z reklam (kto zleca)?
3. itd
daniel_1
Przypuszczam, że te "prześwietlenie" = promowanie.
daniel_1
wywiady rzeka, teksty od PR już czekają na publikację. Ups "prześwietlenie"
jasiek2017
Szkoda, że nie ma np Dom Development.

Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki