REKLAMA

Timmermans w "liście miłosnym" do Wielkiej Brytanii

2019-12-26 19:30
publikacja
2019-12-26 19:30

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans napisał do Wielkiej Brytanii "list miłosny", w którym zapewnił, że Londyn będzie zawsze mile widziany w Unii Europejskiej. Przesłanie polityka opublikował w czwartek dziennik "The Guardian".

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. / fot. Łukasz Dejnarowicz / FORUM

W swym liście Timmermans wyraził "głęboki żal" z powodu brexitu. "Wiem, że wiesz. Kocham cię. Za to, kim jesteś, i to, co mi dałaś. Jestem jak dawny kochanek" - napisał Timmermans, adresując list do Wielkiej Brytanii, która powinna opuścić UE do 31 stycznia 2020 roku.

"W związku z tym, że chodziłem do brytyjskiej szkoły, zawsze byłaś częścią mnie. Teraz odchodzisz, to łamie mi serce" - ubolewał Holender.

"Prawdę mówiąc, bardzo cierpiałem, kiedy zdecydowałaś o odejściu. Po trzech latach jest mi po prostu smutno, że członek naszej rodziny chce zerwać nasze więzi" - kontynuował Timmermans.

"Ale jednocześnie znajduję ukojenie w myśli, że rodzinne więzi nie mogą nigdy być naprawdę zerwane. Nie odchodzimy i zawsze Twój powrót będzie mile widziany" - napisał na zakończenie wiceprzewodniczący KE. (PAP)

ndz/ ap/

Źródło:PAP
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (5)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
1as
W tej łysej lewackiej łepetynie rodzą się coraz, dziwniejsze seksualne konotacje. Nic dziwnego, że Anglia ucieka, to już molestowanie jest.
siunek
holenderski wieprzku - jeszcze pozamiatasz Polskę i będziesz mógł śmiało jechać na kreml po medale.
bankierkomentuje
fałszywa i parszywa europejska MENDA - tylko skopcony ignorant może być taki BEZCZELNY. panie Timmermans jak tam z praworządnością tych PALUJĄCYCH ludzi na ulicach we Francji i wcześniej w Hiszpanii ?
bardzo dobrze ze UK ma z głowy tego buca - anglicy wyślą mu KOZĘ w prezencie i bilet na TGV na nauki do Francji.
pc1974
Właśnie przez takich jak ok Wielka Brytania opuscila EU.

Powiązane: Brexit

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki