REKLAMA

The Dust chce przeprowadzić emisję akcji o wartości 5,5 mln zł brutto

2021-04-21 22:00
publikacja
2021-04-21 22:00
The Dust

The Dust zamierza przeprowadzić emisję do 300 tys. akcji serii F z pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru - poinformowała spółka w komunikacie. Z emisji spółka chce pozyskać około 5,5 mln zł brutto.

Zarząd The Dust liczy, że emisja akcji pozwoli na pozyskanie środków do realizacji strategii spółki na lata 2020-2023, w tym na na wzmocnienie pozycji rynkowej oraz zwiększenie dynamiki rozwoju.

Głównym celem zarządu jest produkcja gry "I, the Inquisitor" w jak najwyższej jakości - na poziomie innych produkcji typu Indie Premium - oraz ukończenie jej w pierwotnie założonym terminie (IV kwartał 2022 roku). Środki pozyskane z emisji akcji spółka zamierza przeznaczyć na pokrycie wydatków związanych z grą, w tym na zwiększenie zatrudnienia w zespole odpowiedzialnym za produkcję gry, wzrost kosztów produkcji trailera, zwiększenie liczby wersji językowych gry, rozszerzenie fabuły oraz długości rozgrywki, w tym liczby zadań pobocznych.

Ponadto zarząd The Dust zamierza przeznaczyć środki na działania marketingowe, działalność wydawniczą oraz rozwój działu Quality Assurance. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki