REKLAMA

Tesco żegna się z Polską. W marketach obniżki do 90 proc.

2021-04-15 12:00
publikacja
2021-04-15 12:00
fot. Sławomir Olzacki / FORUM

Tesco zamyka ostatnie sklepy na terenie Polski. Do końca działania w niektórych z nich zorganizowano wyprzedaże. Jak podają lokalne media, obniżki zaczynają się od 30 do 90 proc. 

Jak podaje serwis biznes.radiozet.pl, efektem przejęcia spółki Tesco Polska przez właściciela Netto - Salling Group są wyprzedaże spowodowane ostatnimi tygodniami funkcjonowania punktów sprzedażowych pod starym szyldem. 

Do końca maja w hipermarkecie zlokalizowanym w Alei Bielany, parku handlowym w Bielanach Wrocławskich, odbędzie się całkowita wyprzedaż. Produkty zostaną przecenione o 30 do 90 proc. Obniżone ceny będą widoczne dopiero po naliczeniu ich na kasie fiskalnej. Na pierwszy rzut promocji idą artykuły przemysłowe, które nie będą już uzupełniane na półkach. W ich miejsce zostaną przeniesione produkty spożywcze. 

Ostatnio na łamach Bankier.pl pisaliśmy o kolejnych zwolnieniach szykowanych przez Tesco Polska. Kolejne cięcia objęły 316 pracowników. 

WS

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
kouk
Rozmawiałem dziś z jedną z kierowniczej w tesco w Katowicach i powiedziała, że o niczym nikt nie wie ale "faktycznie czytała coś 2 godziny temu w internecie ". Ceny normalne bez " 90% obniżek", a dziś wyszła ich kolejna gazetka z tygodniowymi promocjami. To tyle jeżeli chodzi o pismaków
jasiek2017
Te obniżki Tesco to oszustwo.
Z rok temu zamykali jeden duży sklep i też były obniżki. Pojechałem i okazało się, że podnieśli ceny lekko o 100% w stosunku do innych sklepów. Następnie zrobili przecenę np o 50% a i tak było drożej niż w innych sklepach bez żadnych promocji.
Takie to obniżki w Tesco.
ravglowienka
Wszystko przez zmuszanie do korzystania z punktów samoobsługi.
demeryt_69
Bo w cenie ukryty jest koszt produkcji bezzwrotnej butelki :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki