REKLAMA

Ten Square Games rozpoczął przegląd opcji strategicznych

2021-06-10 17:24
publikacja
2021-06-10 17:24
Ten Square Games rozpoczął przegląd opcji strategicznych
Ten Square Games rozpoczął przegląd opcji strategicznych
/ Ten Square Games

Ten Square Games rozpoczął przegląd opcji strategicznych, wśród rozważanych scenariuszy jest pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego.- podała spółka w komunikacie.

"Celem tego procesu jest wybór najlepszego sposobu realizacji długoterminowej strategii spółki, polegającej na dalszym rozwoju i maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy. W trakcie przeglądu Ten Square Games będzie kontynuować realizację dotychczasowej strategii, działań i projektów. Zarząd będzie brał pod uwagę różne opcje strategiczne, w tym pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego" - napisano.

"W ramach procesu, w zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa, wybranym podmiotom mogą być udzielane dodatkowe informacje o Spółce i jej podmiotach powiązanych. W związku z powyższym zarząd zaangażował doradców finansowych i prawnych, którzy wesprą go w przeprowadzeniu przeglądu strategicznego" - dodano.

Ten Square Games podał, że obecnie nie została podjęta żadna decyzja dotycząca wyboru konkretnej opcji strategicznej i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta.(PAP Biznes)

epo/ mfm/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki