TNS: KORWiN nie weszłaby do Sejmu

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w marcu, na Platformę Obywatelską głosowałoby 36 proc. wyborców. Na drugim miejscu, tuż za PO, jest Prawo i Sprawiedliwość wspólnie z Polską Razem i Solidarną Polską, z 34-procentowym poparciem. Tak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez TNS Polska dla Wiadomości TVP1.

(fot. Krystian Maj / FORUM)

W przyszłym parlamencie znalazłyby się jeszcze dwie partie: Polskie Stronnictwo Ludowe, na które chce głosować 6 proc. badanych oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej, który cieszy się poparciem 5 proc. ankietowanych.

Do Sejmu nie weszłaby partia KORWiN, która ma 3 proc. poparcia. W parlamencie nie znalazłyby się także Twój Ruch i Kongres Nowej Prawicy, które cieszą się 1-procentowym poparciem. 14 procent badanych nie wie jeszcze, na kogo chce głosować.

Badanie dla Wiadomości TVP1 ośrodek TNS Polska przeprowadził 10-11 marca 2015 roku na próbie 1000 dorosłych Polaków metodą wywiadu telefonicznego.


TVPInfo/IAR/dw/mitro/

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 0 ~analityk

Przecież ten człowiek to rewolucjonista finansowany przez starozakonnych. Najpierw budował utopię po 1945 r. a teraz chce budować drugą utopię. Problem polega na tym, że tą utopię chce budować nie w swoim kraju. Na pewno Polska nie wytrzymałaby tego eksperymentu.

! Odpowiedz
1 1 ~maja

Socjaliści górują.

! Odpowiedz
1 4 ~kumaty

Sondaż przeprowadzony wśród pracowników Służby Zdrowia i ZUS. Nie bierzcie tego pod uwagę.

! Odpowiedz
3 10 ~Biedak

Tylko wyborcze oszustwo może utrzymać POpaprańców przy korycie!

! Odpowiedz
5 1 ~lopez

za dużo sie naczytales propagandy swojej sekty chlopcze biedaku

! Odpowiedz
0 0 ~asdasd odpowiada ~lopez

mechanizmem propagandy jest obop bezpośrednio podlegający radzie ministrów.

! Odpowiedz
0 0 ~Biedak odpowiada ~lopez

Jesteś jednym z nielicznych lemingów, który nie wiedzieć czemu biegną ku przepaści...taki fenomen biologiczny...Ja jestem biedny i niewiele mam do stracenia...ty widocznie masz sporo - widocznie wszystko co masz, zawdzięczasz PO...

! Odpowiedz
6 2 ~kassab

to może niech startuje do dzierżawnaj dumy, po co czekać na ruskij mir w polszje...

! Odpowiedz
2 14 ~takitamzdaleka

Manipulacja...
Już raz o tym pisałem, że te dane zaciemniające rzeczywistość.
Czy normalny I zdrowo myślący człowiek będzie nadal głosował na osoby, które skompromitowały Polskę na arenie międzynarodowej (afery zamiatane pod dywan),
które są niezdolne do samodzielnego podejmowania decyzji I obiektywnego decydowania o Polsce I obywatelach Polskich (bo są nagrywani, szantażowani, I muszą w trosce o ukrycie swoich występków działać na szkodę kraju), które bez żadnego oporu obiecują, a obietnice nie są dla nich wiążące (słowa Vincenta), kłamią I oszukują, dbają o własny interes, działają na rzecz innych krajów, społeczności (na rzecz ży dów, bo to dla nich kombinują jak tu skraść 65mld usd)?
Czy normalny człowiek dalej będzie głosował na bierną opozycję lub współuczestników rządku (PSL), którzy jawnie lekceważą obywateli?
Normalny człowiek nie zagłosuje na żadną z partii układu sejmowego (ani PO, PiS, PSL, SLD, Palikot, itp.). Normalny człowiek będzie poszukiwał rozwiązania, nie będzie dalej popierał problem. Będzie dążył do zmiany, a zmianę mogą zagwarantować jedynie osoby nowe, które nie są obecne w sejmie: ruch narodowy, KNP, Korwin, G. Braun, itp. Ludzie z nowym pomysłem na ważne aspekty państwa, z sensownymi rozwiązaniami mogą być alternatywą. Ale pamiętać należy, że wg mediów, TV, prasy głównego nurtu, to nie są osoby cool, że to są osoby śmieszne, bzdurne, niedorzeczne, rozrywkowe, itd. Ale to tylko pozory I sposób dyskredytowania normalności, aby utrzymać rządzące status-quo.
Pomyślcie o tym, że media prezentują wam wybór ograniczony, celowo nie pokazując alternatywy.
Każdy będzie was straszył, jak nie Kaczyńskim, to Korwinem, to Marianem Kowalskim, to Rydzykiem, to kościołem... Ale to tylko manipulacja, propaganda, która ma was odciągnąć od myślenia, od samodzielnego decydowania o waszym losie. A powierzając los obecnemu układowi NA PEWNO lepiej nie będzie. Powierzając los nowym - MOŻE będzie lepiej.
Pozdrawiam

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 1 ~ikar

na zenującym poziomie to biadolenie i czekanie na księcia z bajki typu oszolom januszek i na mannę z nieba ! jesli się uwazasz za takiego mundrolka to dalej, zakladaj partie przedstaw program i pokaz ze czlonkowie twojej partii będą w 100% uczciwi, mądzry, prawdomówni etc. bo ty ich wszystkich przejrzysz od razu na wylot !
Wiesz jak to sie patafianie nazywa ? Pier..nie kotka za pomocą mlotka.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,9% VII 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 182,43 zł VII 2019
Produkcja przemysłowa rdr -2,7% VI 2019

Znajdź profil