REKLAMA

Signal Iduna: Komunikat dotyczący wypłat związanych z upadkiem biura podróży Selectours

2010-09-17 09:00
publikacja
2010-09-17 09:00

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna zawiadamia, że w porozumieniu z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego ustalono, że klienci, którzy wpłacili zaliczki na rzecz biura podróży SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o. z Warszawy mogą ubiegać się o ich zwrot do 31 grudnia 2010 r.


Roszczenia należy składać do Biura Szkód i Świadczeń Signal Iduna Polska TU S.A. Pierwsze wypłaty zostaną zrealizowane w styczniu 2011 r. 
Szczegółowe informacje na temat procedury oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.signal-iduna.pl oraz na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl./ SIGNAL IDUNA
Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~Grazyna
Z powodu bankructwa Selectours mój planowany urlop w dn. 28.09.-05.10.2010 r. nie doszedł do skutku. Przesłałam wszystkie zadane dokumenty w sprawie zwrotu pieniędzy za zapłacony lecz nie zrealizowany urlop w Egipcie już w dniu 21.09.2010. I wielka cisza. Nic się nie dzieje. Czuję się oszukana i dopóki nie otrzymam zwrotu Z powodu bankructwa Selectours mój planowany urlop w dn. 28.09.-05.10.2010 r. nie doszedł do skutku. Przesłałam wszystkie zadane dokumenty w sprawie zwrotu pieniędzy za zapłacony lecz nie zrealizowany urlop w Egipcie już w dniu 21.09.2010. I wielka cisza. Nic się nie dzieje. Czuję się oszukana i dopóki nie otrzymam zwrotu moich pieniędzy od "...tours", nigdy nie skorzystam z żadnej oferty biur turystycznych. Ale nadal czuję się jak idiota wystrychnięty na dudka. Piszą głupoty o możliwościach sprawdzania biur w internecie. Ja sprawdzałam i co???? i tak udało się naciągnąć miliony chętnych na urlop Obywateli.
Rozżalona Grażyna
~templariusz
Dlatego żeby cwaniaczki z Signal Iduna mogły jak najdłużej obracać naszą kasą
~zico
Selectours peniążki zabrał, zmarnował nam wakacje nie wspominając o nerwach, a signal iduna przekłada jak tylko może! Zobaczymy co jeszcze wykombinują!
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~zp
Dlaczego tak długo trzeba czekać na zwrot pieniędzy

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki