REKLAMA

Sieradzki Ytong najlepszy w Europie

2007-07-12 07:32
publikacja
2007-07-12 07:32
Fabryka Ytong w Sieradzu już czwarty raz z rzędu zajęła I miejsce w Europejskim Konkursie Jakości i okazała się najlepszym z 28 zakładów koncernu Xella w Europie.

Sieradzka fabryka, zajmująca się wytwarzaniem bloczków z betonu komórkowego, istnieje od 7 lat. Jest to drugi w Polsce po Ostrołęce zakład tej firmy. Pracuje w systemie ciągłym i zatrudnia ponad 60 pracowników, w większości z Sieradza i Zduńskiej Woli.

Sieradzkie wyroby z betonu komórkowego nadają się do budowy obiektów wielkogabarytowych i domków jednorodzinnych. Bloczki wykonane są z piasku, cementu, wapna i wody. Piasek czerpany jest ze żwirowni znajdujących się w pobliżu Sieradza.

Zakład jest skomputeryzowany i wyposażony w najlepsze urządzenia. Kierownik fabryki Roman Winiarczyk mówi, że sukces bierze się ze ścisłej kontroli jakości, a przede wszystkim dobrej pracy załogi.

Zakłady Ytong w Sieradzu i Ostrołęce to najnowocześniejsze fabryki betonu komórkowego na świecie. W Europejskim Konkursie Jakości biorą udział wszystkie zakłady Ytong należące do koncernu Xella z: Polski, Francji, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii, Słowenii, Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Węgier i Czech.

Dziennik Łódzki
(bbs)
Źródło:
Tematy
Konto firmowe za 0 zł plus odsetki. Sprawdź oferty, które wyróżniają się na rynku
Konto firmowe za 0 zł plus odsetki. Sprawdź oferty, które wyróżniają się na rynku

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Czechy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki