REKLAMA
NIE PRZEGAP

Sąd Najwyższy uznał ważność wyborów

2010-08-03 13:28
publikacja
2010-08-03 13:28
Sąd Najwyższy orzekł, że wybory prezydenckie były ważne, a na prezydenta Polski wybrano Bronisława Komorowskiego.

Do Sądu Najwyższego wpłynęło po wyborach prezydenckich 378 protestów. Sąd orzekł, że te, które były zasadne, nie miały wpływu na wynik wyborów.

Większość protestów dotyczyła powodzi. Ich autorzy kwestionowali sam fakt przeprowadzenia wyborów. Ich zdaniem, nie powinny się one odbyć, gdyż rząd powinien był wprowadzić stan klęski żywiołowej. Jednak Sąd Najwyższy uznał, że nikt nie udowodnił, iż powódź w znaczący sposób utrudniła głosowanie.

16 protestów Sąd uznał za zasadne, jednak orzekł, że nie wpłynęły one na ważność wyborów.

Źródło:IAR
Tematy
Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~DanielDanielewicz
Skorumpowani i uwiklani w esbecka przeszlosc starcy,zdecydowali jak zdecydowali.Wybory miedzy dzuma a cholera sa wazne.Co za groteska.Ufoludki,gdy przeczytaja ten nius za tysiac lat,umra ze smiechu i Matka Ziemia znow zostanie ocalona .Bedzie to niewatliwie ogromna zasluga POpapranych Polakow.Pan Bog juz nie raz poslugiwal sie tego Skorumpowani i uwiklani w esbecka przeszlosc starcy,zdecydowali jak zdecydowali.Wybory miedzy dzuma a cholera sa wazne.Co za groteska.Ufoludki,gdy przeczytaja ten nius za tysiac lat,umra ze smiechu i Matka Ziemia znow zostanie ocalona .Bedzie to niewatliwie ogromna zasluga POpapranych Polakow.Pan Bog juz nie raz poslugiwal sie tego typu biedakami,bo Boskie musi byc na wierzchu,predzej czy pozniej.

Powiązane: Wybory prezydenckie 2010

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki