REKLAMA

SMS Kredyt i Doradcy24 rozpoczynają współpracę

2012-04-25 07:40
publikacja
2012-04-25 07:40

SMS Kredyt, spółka należąca do grupy SMS Kredyt Holding SA, w dniu 23.04.2012 podpisała umowę z firmą Doradcy24 S.A., dzięki której SMS Kredyt rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejne punkty sprzedaży.


SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz Doradcy24 SA wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod nową marką Chwilówki D24, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.


- Dzięki współpracy z Doradcy24 realizujemy naszą strategię polegającą na rozwoju sieci dystrybucji naszych produktów finansowych pod marką własną naszych kontrahentów. Współpracujemy już z kilkoma podmiotami, a efekty naszej kooperacji będą odzwierciedlane w osiąganych wynikach finansowych – mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding SA.


Doradcy24 SA to jedna z największych niezależnych spółek doradztwa finansowego w Polsce. W jej ofercie znajdują się produkty i usługi kilkudziesięciu banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Doradcy24 działają poprzez sieć własnych placówek, zlokalizowanych w największych miastach Polski, oraz placówki partnerskie.

Obecnie SMS Kredyt współpracuję już z takimi sieciami jak: Kredytum S.A., Money House Sp.  z o.o., Fines Sp. z o.o., InPost Finanse Sp. z o.o., General Finance Sp. z o.o oraz z Domem Finansowym QS Sp. z o.o./ SMS Kredyt
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki