REKLAMA

SIMFABRIC S.A.: Popremierowy raport sprzedażowy gry Quantum Storm na konsole Nintendo Switch oraz prologu Cthulhu: Books of Ancients na Steam

2022-11-21 08:09
publikacja
2022-11-21 08:09
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 41 / 2022
Data sporządzenia: 2022-11-21
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Popremierowy raport sprzedażowy gry Quantum Storm na konsole Nintendo Switch oraz prologu Cthulhu: Books of Ancients na Steam
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Nintedo eShop, dotyczącą gry Quantum Storm na konsole Nintendo Switch (dalej jako: Gra) po 72 godzinach od wydania Gry, wszystkie koszty produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100% i aktualnie Gra na konsolach Nintendo Switch przynosi zyski z każdą sprzedaną kopią.

W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gry. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.

Aktualnie zespół portingowy Emitenta skupiony jest na jak najszybszym wydaniu Gry na konsole PS4/PS5 oraz Xbox One/Xbox series X/S. Spółka zależna Emitenta MobileFabric S.A. przygotowuje równolegle wersję mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android.

Finalne i potwierdzone daty wydania gry Quantum Storm na poszczególne platformy Emitent opublikuje w raporcie bieżącym.

Równolegle również w piątek 18 listopada 2022 roku o północy odbyła się premiera prologu do gry Cthulhu: Books of Ancients w sklepie Steam na komputery PC. W ciągu pierwszych 48 godzin Prolog został pobrany przez przeszło 10.000 osób, a ponad 70% recenzji było pozytywnych. Zespół analizuje uwagi i rekomendacje graczy i na ich podstawie będzie rozwijał zarówno Prolog, jak i pełną wersję gry.

Gra Cthulhu: Books of Ancients planowana jest do wydania na komputery PC oraz konsole PS4/PS, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Spółka zależna Emitenta VRFabric S.A. przygotowuje wersję gry Cthulhu: Books of Ancients na urządzenia wirtualnej rzeczywistości VR, natomiast MobileFabric S.A. przygotowuje wersję gry na urządzenia mobilne z systemami (iOS i Android).

Finalne i potwierdzone daty wydania gry Cthulhu: Books of Ancients na poszczególne platformy Emitent opublikuje w raporcie bieżącym.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-11-21 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki