S&T wspiera wiedzą ekspertów program edukacyjny Akademii Psychologii Przywództwa

Prezes S&T, Maciej Wiśniewski, został powołany do grona ekspertów, praktyków biznesu, którzy wezmą czynny udział w prowadzeniu zajęć w nowo utworzonej Akademii Psychologii Przywództwa.

Akademia Psychologii Przywództwa powstała jako wspólna inicjatywa Instytutu Psychologii Biznesu Values oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest to intensywne, jednosemestralne studium podyplomowe w zakresie psychologii przywództwa i relacji w biznesie.

Wśród wykładowców Akademii znaleźli się prof. Witold Orłowski oraz Jacek Santorski, a także wielu innych przedstawicieli świata nauki i biznesu. Część zajęć odbędzie się z udziałem wybitnych menadżerów i przedsiębiorców, z którymi współpracuje Values.

Praktycy, wśród nich Maciej Wiśniewski,  będą zapraszani do udziału w panelach dyskusyjnych, omawiania case study oraz jako recenzenci.

Słuchacze studium otrzymają unikatowy program, mocno osadzony biznesowo z uwzględnieniem praktycznego zastosowania psychologii w zarzadzaniu i rozwoju własnym lidera. Program zawiera najnowsze teorie, koncepcje i badania z dziedziny psychologii biznesu.

Cechą wyróżniającą studium jest kompleksowe ujęcie, integrujące akademicki porządek z podejściem głęboko praktycznym - wynikającym z realnych wyzwań i problemów.

Zajęcia odbywać się będą w Gmachu Szkoły Biznesu PW, przy ulicy Koszykowej 79 w Warszawie oraz w Klubie Polskiej Rady Biznesu - Pałacyk Sobańskich przy Alejach Ujazdowskich 13.

Więcej informacji: http://www.biznes.edu.pl/program_akademia.php

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne