REKLAMA

Rzeczniczka KAS: W środę spotkanie ze związkowcami

2020-09-30 09:47
publikacja
2020-09-30 09:47
NBP

Szefowa Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska jest w stałym dialogu z komitetem protestacyjnym, w środę spotka się ze związkowcami - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa KAS Anita Wielanek.

"Szefowa Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska jest w stałym dialogu z komitetem protestacyjnym. Na środę na godzinę 14 zaplanowano spotkanie ze związkowcami" - powiedziała PAP Wielanek. Dodała, że to kontynuacja rozmów, poprzednie miały miejsce 11 września.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie skarbowcy.pl, na środę w godzinach 9.55-10.15 związkowcy z KAS zaplanowali akcję ostrzegawczą. Ma polegać na wyłączeniu komputerów w całej KAS. Jak poinformowano, pracownicy i funkcjonariusze KAS nie zgadzają się na: zamrożenie płac w sferze budżetowej; likwidację 3 proc. funduszu nagród oraz innych dodatkowych świadczeń; redukcję zatrudnienia w KAS.

"Żądamy wycofania się rządu z tych planów i wspieramy komitet protestacyjny ZZ w KAS. Jesteśmy gotowi na dalsze akcje!" - napisano. (PAP)

Autor: Marcin Musiał

mmu/ pad/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
1as
Mogą spokojnie wyłączyć, o tej godzinie akurat otwierają serek wiejski więc i tak nic nie robią.
pafcio24
Trzymam kciuki za powodzenie akcji!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki