Ryanair: z Wrocławia i Gdańska polecimy na Lotnisko Chopina

Malwina Wrotniak2016-04-26 12:15redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2016-04-26 12:15

Irlandzki przewoźnik poinformował dziś o planach na najbliższe miesiące - oprócz ogłoszenia ośmiu nowych tras z Modlina, pojawiła się też informacja o planowanym przeniesieniu lotów krajowych do Gdańska i Wrocławia na Lotnisko Chopina.

Pasażerowie podróżujący linią Ryanair do stolicy z Gdańska i Wrocławia od 30 października br. będą kończyli podróż nie, jak dotąd w Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin, ale na Lotnisku Chopina. Tym samym Ryanair dołączy do operującego już ze stołecznego lotniska drugiego taniego przewoźnika - Wizz Air.

Ryanair - z Wrocławia i Gdańska od października na Lotnisko Chopina / FORUM

Przewoźnik zwiększa też liczbę operacji na tych trasach do trzech dziennie. Bilety na połączenia zimowe w tej chwili nie są jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym.

Ryanair poinformował też dzisiaj o rozszerzeniu zimowej siatki połączeń - do portfolio przewoźnika dołączy 8 nowych połączeń z Modlina - do Belfastu, Birmingham, Edynburga, Leeds, Newcastle, Porto, Tuluzy i Walencji. Oprócz tego pojawią się też dodatkowe rejsy do Bristolu i Mediolanu. W efekcie w sezonie 2016/2017 Ryanair będzie obsługiwał 35 tras z lotniska w Modlinie i 2 trasy z Lotniska Chopina.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów osobistych, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
marekr76
Olsztyn-Szymany do Aberdeen poprosze.
~Roman
Olsztyn - szymany do Köln albo Düsseldorfu poprosze.
~ron2000 odpowiada ~Roman
A co za pies Koln ? Kolonia ?
~1234
Kiedy wracaja loty z Krakowa do Billund?

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki