Ryanair poleci z Modlina i Gdańska do Neapolu we Włoszech

Irlandzki przewoźnik Ryanair od 30 marca przyszłego roku uruchomi rejsy z lotniska w Modlinie oraz z portu w Gdańsku do Neapolu we Włoszech - poinformował w czwartek przewoźnik. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu .

Dwa nowe połączenia Ryanaira będą wykonywane już jako rejsy w letnim rozkładzie lotów na 2017 rok.

"Oba połączenia będą wykonywane dwa razy w tygodniu od 30 marca 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny" - powiedziała cytowana w komunikacie przewoźnika Olga Pawlonka z Ryanaira.

W sezonie zimowym Ryanair oferuje z lotniska w Modlinie 35 tras, w tym m.in. do Glasgow-International, Brukseli-Charleroi, Paryża-Beauvais, Mediolanu Bergamo, Liverpoolu, Sztokholmu-Skavsta, Londynu Stansted, Rzymu Ciampino, Bolonii, Dublina, czy Lizbony.

Latem 2017 r. nowym kierunkiem z lotniska będzie Faro w Portugali. W 2015 roku port w Modlinie obsłużył ponad 2,5 mln pasażerów.

Z Gdańska irlandzki przewoźnik lata m.in. do Londynu Stansted, Bristolu, Dublina, Cork, Rzymu Campino, Mediolanu Bergamo. Lotnisko w Gdańsku w 2015 r. obsłużyło 3,7 mln pasażerów. (PAP)

aop/ dym/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~aqa

Też się spytam no i co ? a no koszty chcą sobie zwiększyć.

! Odpowiedz
0 0 ~notoco

No i co?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% VI 2019
PKB rdr 4,7% I kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,3% VI 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 057,82 zł V 2019
Produkcja przemysłowa rdr 7,7% V 2019

Znajdź profil