REKLAMA
BADANIE

Revolut z nową usługą dla zamożnych. "Nie ma na rynku takiej propozycji"

Wojciech Boczoń2023-01-26 08:10analityk Bankier.pl
publikacja
2023-01-26 08:10

Fintech Revolut poinformował, że ma w planach wdrożenie nowego planu taryfowego. Plan będzie się nazywał „Ultra” i zagwarantuje powitalny cashback w wysokości 5 proc. przez miesiąc. „Nie ma na rynku w Europie takiej propozycji, żaden gracz w sektorze usług finansowych czegoś takiego nie oferuje” – zachwalają nową usługę przedstawiciele Revoluta.

Revolut z nową usługą dla zamożnych. "Nie ma na rynku takiej propozycji"
Revolut z nową usługą dla zamożnych. "Nie ma na rynku takiej propozycji"
/ Revolut

Nowy plan zadebiutuje na wiosnę 2023 r. Na razie niewiele o nim jeszcze wiadomo. Firma podała, że plan Ultra będzie dostępny dla zamożnych klientów w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Wielkiej Brytanii. Osoby, które się zapiszą na listę oszczekujących, otrzymają w prezencie 5 proc. cashbacku na zakupy dokonane w pierwszym miesiącu od chwili dołączenia do grona klientów Ultra.

Wśród objętych planem przywilejów pojawiać się mogą m.in. cashback za zakupy w sklepach prestiżowych marek i benefity związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia. Revolut przekonuje, że zagwarantuje „wyjątkowe” korzyści w trakcie podróży, takie jak bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w ponad 1200 portach lotniczych na świecie. Z kolei osoby, które aktywnie inwestują, otrzymają najlepsze warianty produktów inwestycyjnych, w tym handlu kryptowalutami z minimalną prowizją.

– Nie ma na rynku w Europie takiej propozycji, żaden gracz w sektorze usług finansowych czegoś takiego nie oferuje. To unikatowa, odważna oferta, dla osób, którzy cenią ekskluzywny styl życia, luksusowe podróże i wyjątkowe produkty inwestycyjne – zachwala Tara Massoudi, General Manager Produktów Premium w Revolut.

Szczegóły na temat nowego planu zostaną podane wiosną, podczas premiery. Wszyscy obecni klienci Premium i Metal otrzymali zaproszenie, by dołączyć do osób oczekujących na premierę Ultra (lista daje wcześniejszy dostęp do oferty). Nie mniej, każdy nowy i obecny klient Revolut może zapisać się na listę.

Ile to będzie kosztowało? Na tę chwilę nie wiadomo. Można jedynie spekulować, że więcej niż 50 zł miesięcznie. Tyle bowiem kosztuje obecnie najdroższy plan Metal. A Revolut z nowym planem celuje przecież w krezusów.

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
inwestor.pl
Mało. Amber Gold dawał więcej.
formatc
W pakiecie dodatkowo darmowa blokada środków na koncie do odwołania przez widzimisię Revoluta.
unified_observer
Wystarczy pójść do placówki i szybko wyjaśnić
eobywatel
"bursztynowezłoto" też było "dla zamożnych" ;)
pozhoga
,,Osoby, które się zapiszą na listę oszczekujących"

Jaka piękna katastrofa :))))
bobvance
W artykule jest podana nieprawda. Usługę cashback i to w dodatku o lepszych parametrach oferuje chociażby VeloBank. Tam jest chyba 10% przez 3 miesiące.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki