REKLAMA

Rabaty w Netto dla medyków i służb mundurowych aż do końca kwietnia

2020-04-10 15:36
publikacja
2020-04-10 15:36

Akcja rabatowa dla medyków i służb mundurowych w sklepach Netto przedłużona do końca kwietnia – poinformowała w piątkowym komunikacie sieć. Do 18 kwietnia sklepy sieci będą otwarte do północy - dodano.

/ fot. Darios / Shutterstock

Jak podała sieć, trudna sytuacja wymaga od przedstawicieli służby zdrowia oraz służb mundurowych "najwyższego zaangażowania" w wykonywaną pracę.

"Jako wyraz wdzięczności za ich codzienne poświęcenie, sieć handlowa Netto wydłuża obowiązywanie 10-procentowego rabatu na zakupy, który został przyznany w okresie przedświątecznym. Pracownicy ochrony zdrowia, a także umundurowani funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska, do 30 kwietnia wciąż będą moli korzystać z rabatu w sklepach Netto, robiąc zakupy w ciągu czterech ostatnich godzinach otwarcia placówek" - czytamy.

Cytowany w komunikacie prezes Netto Polska Janusz Stroka wyraził nadzieję, ułatwi to "codzienne życie medykom i funkcjonariuszy służb, które biorą udział w walce z epidemią".

Sieć poinformowała, że w odpowiedzi na przedłużenie ograniczeń liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto zdecydowało o wydłużeniu czasu pracy placówek również po świętach. Sklepy Netto będą czynne w godzinach 6-24 do 18 kwietnia - podano.

Sieć Netto działa w Polsce od 25 lat, ma ok. 400 sklepów, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. (PAP)

autor: Longina Grzegórska-Szpyt

lgs/ drag/

Źródło:PAP
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki