REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach. Lepiej zrobić przelew wcześniej

2021-04-09 14:11
publikacja
2021-04-09 14:11

Prace administracyjne, modernizacyjne, serwisowe lub techniczne zaplanowało na poświąteczny weekend kilka banków. W większości z nich dotyczyć one będą bankowości internetowej i mobilnej, jednak w niektórych bankach nie zadziałają bardziej wyspecjalizowane serwisy.

Przerwy techniczne w bankach. Lepiej zrobić przelew wcześniej
Przerwy techniczne w bankach. Lepiej zrobić przelew wcześniej
fot. lucadp / / Shutterstock

W ten weekend problemy z korzystaniem z usług bankowych mogą mieć klienci Alior Banku, Banku BPS, BOŚ Banku, ING Banku Śląskiego, neoBanku, SGB Banku oraz Toyota Banku.

Przerwa techniczna w Alior Banku

Alior Bank zaplanował na sobotę (10 kwietnia 2021 r.) prace nad systemem dotyczącym produktów inwestycyjnych. Jego użytkownicy nie będą mogli z nich korzystać między godz. 9.00 a godz. 20.00.

Prace serwisowe w Banku BPS

Dłuższa przerwa w dostępie do bankowości elektronicznej czeka klientów Banku BPS. Już w piątek (9 kwietnia br.) o godz. 23.00 rozpoczną się prace nad systemem transakcyjnym, które potrwają do godz. 1.00 kolejnego dnia. W tym czasie nie będzie można logować się na swoje konto w bankowości internetowej.

W sobotę (10 kwietnia br.) bank będzie kontynuował prace serwisowe od godz. 12.00 do godz. 22.00. W ciągu podanych 10 godzin mogą występować problemy z korzystaniem z bankowości internetowej.

Przerwa w BOŚ Banku

BOŚ Bank poinformował na swojej stronie internetowej o planowanych pracach serwisowych, które będą miały miejsce w niedzielę (11 kwietnia br.) od godz. 8.00 do godz. 16.00. W ich trakcie nie będzie można korzystać z systemów BOŚBank24 i iBOSS24 oraz aplikacji mobilnej.

Prace technologiczne w ING Banku Śląskim

W przypadku ING Banku Śląskiego trudności w korzystaniu z jego usług będą mieli użytkownicy modułu Makler oraz aplikacji ING Makler Mobile. W sobotę (10 kwietnia br.) w godz. 8.00 – 14.00 będą przeprowadzone prace technologiczno-serwisowe i system nie będzie dostępny.

Prace serwisowe w neoBanku

O problemach w funkcjonowaniu usługi neoSMS informuje neoBank (Wielkopolski Bank Spółdzielczy). Usługa może nie zadziałać w dniach od 8 do 12 kwietnia br.  

Prace administracyjne w SGB Banku

W niedziele (11 kwietnia br.) odbędą się prace administracyjne i serwisowe w SGB Banku, które obejmą bankowość internetową i mobilną. W czasie prac, tj. od godz. 0.00 do godz. 15.00, nie będzie możliwe korzystanie z systemu transakcyjnego banku.

Prace serwisowe w Toyota Banku

Ostatnim bankiem na liście z przerwami jest Toyota Bank, który nad swoimi systemami pochyli się w niedzielę (11 kwietnia br.) między godz. 8.00 a godz. 20.00. Efektem ubocznym przeprowadzonych prac mogą być problemy z dostępem do bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, szybkich płatności oraz autoryzacji transakcji kartą.

MDe

Źródło:
Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
zops
I tak kasa zaginie w warunkach powszechnej elektroniki. Wystarczy że w Warszawskiej centrali banku ktoś zna hasło do systemu i pendriva wraz z osobistym laptopem do skopiowania historii twojego rachunku. URZĘDNICY BANKOWI DENERWUJĄ SIĘ GDY ŻĄDASZ PAPIEROWYCH WYCIĄGÓW MIESIĘCZNYCH (bank i tak ich nie przysyła pocztą).

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki