REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Przecierać szlaki... niełatwo

2013-07-04 14:24
publikacja
2013-07-04 14:24

bycie pionierem w danym obszarze rynku to z jednej strony wielka szansa, z drugiej zaś często heroizm i ogromne ryzyko. Zrobić coś w co nikt nie wierzy na co rynek wcale nie musi być gotowy można nazwać marzeniem idealistów. A jednak w Polsce jest takich wielu, o czym mogliśmy się przekonać kilka dni temu uczestnicząc w GrowUp Start Up.

 

GrowUp Start Up było największym wydarzeniem, dedykowanym startującym i chcącym rozwijać swoje firmy przedsiębiorcom, jakie do tej pory zorganizowano w Polsce. Podczas dwóch dni wydarzenia przewinęło się ponad 3000 uczestników, 50 wystawców, 70 dziennikarzy i ponad 40 prelegentów.

 19 i 20 czerwca Warszawski Torwar rozbrzmiewał głosem ludzi sukcesu. Do tych, którzy zaczarowali widownię należeli przede wszystkim Bob Dorf, Morten Lund, James Tipple, Marco Kozlovski, Piotr Wilam, Paweł Tkaczyk i jedyny w swoim rodzaju Miłosz Brzeziński. Tak przynajmniej głosowali uczestnicy podczas forum. Podziw wzbudziły także wystąpienia młodych przedstawicieli polskiego biznesu Marcina Beme twórcy Audioteki, Tomasza Dalacha twórcy Grupera, Karola Króla twórcy Crowdfunding.pl oraz Jaśka Stasza i Michala Judy twórców Showroom. Zaskoczeniem dla wszystkich był panel „Sukces pisany szminką”, w którym wzięło udział 21 prelegentek. Na tle „siły słowa” mówiącej o rosnącej sile zakupowej kobiet na świecie, pokazały soulową siłę głosu. Nietypowo ale skutecznie.

 

W tym roku GrowUp Start Up przyświecały dwa hasła przewodnie: Inspiracja i Networking. Inspirowano nie tylko wiedzą ale też efektami wizualnymi i muzyką. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że było to pierwsze biznesowe show w Polsce. Networking odbywał się w strefach indywidualnych korzyści gdzie dodatkowo można było pozyskać konkretne informacje w zakresie ekspansji międzynarodowej, pozyskiwania finansowania na start i rozwój firmy, form zakładania i prowadzenia działalności oraz możliwości rozwoju.

 

„Mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy. Kilka słów krytyki konstruktywnej, czyli cennej i kilka złośliwości zdecydowanie nic nie wnoszących. Krew, pot.... przez 8 miesięcy i łzy... na szczęście radości przez kilka minut po... bowiem już od kilku dni przygotowywanie się do Growup Start Up 2014” - To osobiste podsumowania organizatorów pionierskiego wydarzenia GrowUp Start Up.

Źródło:
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki