Proponują 430 zł w promocji konta. Instrukcja jak odebrać nagrodę

Wojciech Boczoń2024-02-12 11:00analityk Bankier.pl
publikacja
2024-02-12 11:00

Kolejna promocja od Banku BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest łącznie 430 zł za otwarcie konta i wykonanie prostych aktywności. W cyklu „Prześwietlamy promocje” bierzemy pod lupę akcję „Zrób coś dla siebie” i sprawdzamy potencjalne haczyki.

Proponują 430 zł w promocji konta. Instrukcja jak odebrać nagrodę
Proponują 430 zł w promocji konta. Instrukcja jak odebrać nagrodę
fot. PawelKacperek / / Shutterstock

Kolejna promocja od Banku BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest łącznie 430 zł za otwarcie konta i wykonanie prostych aktywności. W cyklu „Prześwietlamy promocje” bierzemy pod lupę akcję „Zrób coś dla siebie” i sprawdzamy potencjalne haczyki.

Nowa promocja jest w zasadzie bliźniacza do tych, które opisywaliśmy już na łamach Bankier.pl. Zmienia się jedynie kwota nagrody i wymagania stawiane użytkownikowi. Nie są one jednak przesadnie przekombinowane, więc zgarnięcie bonusu nie powinno nikomu sprawić trudności. Akcja kierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które w ciągu ostatniego roku nie posiadały rachunku w BNP Paribas. Promocja jest limitowana do 9000 zgłoszeń i można się do niej zapisać do 17 maja 2024 r.

Aby skorzystać z promocji należy się zarejestrować przez TEN LINK. Po dokonaniu rejestracji należy podpisać umowę z bankiem, otworzyć konto i aktywować kartę płatniczą. Można to zrobić w kanałach elektronicznych. Już za spełnienie tych warunków bank wypłaci 50 zł jako pierwszą nagrodę.

Kolejne dwie nagrody bank wypłaci przelewem w dwóch ratach – po 190 zł w miesiącach następujących po miesiącu, w którym użytkownik wykona:

  • minimum 4 transakcje Blikiem na dowolną kwotę każda, oraz
  • minimum 2 przelewy na kwotę min. 50 zł każdy, oraz
  • zasili konto wpływami na łączną kwotę min. 900 zł.

I to tyle. Łącznie do odebrania jest 430 zł.

Tradycyjnie sprawdzamy jednak regulamin promocji „Zrób coś dla siebie”. Co warto jeszcze wiedzieć?

  • Wpływem na konto nie musi być pensja – może to być dowolny przelew z zastrzeżeniem, że nie mogą to być przelewy z innych rachunków uczestnika prowadzonych przez bank. Nie może to być także wpłata gotówkowa.
  • Transakcja Blik to transakcja wykonana z konta osobistego z wykorzystaniem usługi Blik, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile, w tym przelewów na telefon Blik z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu (chodzi np. o transakcje hazardowe).
  • Promocja jest limitowana do 9000 zgłoszeń.

Jakie konto w promocji?

W ramach promocji bank proponuje swój flagowy rachunek, czyli Konto Otwarte na Ciebie. Konto jest bezpłatne, ale za Kartę Otwartą na Dzisiaj pobierana jest opłata warunkowa. By nie płacić za plastik, należy wykonać minimum 3 transakcje miesięcznie, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe. W innym wypadku bank naliczy:

  • 2 zł – jeśli klient wykona tylko trzy transakcje,
  • 7 zł – jeśli nie spełni żadnego warunku.

Bank nie pobiera opłaty za kartę od klientów w wieku do 26 lat.

Do rachunku można też wybrać Kartę Otwartą na Świat. Oferuje ona dostęp do płatności w 160 walutach bez kosztów przewalutowań, ale kosztuje 12 zł miesięcznie. Alternatywą jest też Karta Otwarta na eŚwiat za 8 zł. Ten plastik zawiera dodatkowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

Standardowo w ramach rachunku klient dostaje dostęp do bezpłatnych przelewów elektronicznych, aplikacji czy szeregu płatności mobilnych (m.in. Apple Pay, Blik, Google Pay i inne).

Otwórz konto w promocji i odbierz premie do 430 zł »

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r. Telefon: 796 099 932

Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki