REKLAMA

Problemy z logowaniem w DM PKO BP

2016-03-01 12:01
publikacja
2016-03-01 12:01
materiały dla mediów

Już drugi dzień trwają problemy klientów DM PKO BP z logowaniem do serwisu transakcyjnego supermakler. Pracownicy domu maklerskiego zalecają korzystanie ze zleceń telefonicznych, osobistych bądź wersji mobilnej.

Problemy z logowaniem w DM PKO BP / Bankier.pl

O problemach z supermaklerem poinformowali nas czytelnicy Bankier.pl. Dziś na stronach DM PKO BP pojawił się komunikat informujący o sprawie.

"Szanowni Państwo, obecnie występują utrudnienia w dostępie do serwisu transakcyjnego supermakler. W przypadku chęci złożenia zlecenia prosimy o korzystanie z wersji mobilnych na telefonie / tablecie lub kontakt osobisty i telefoniczny z Punktem Obsługi Klientów." - informuje dom maklerski w komunikacie. 

Według informacji przekazanych nam przez DM PKO BP problem nie dotyczy wszystkich klientów domu maklerskiego.

Adam Torchała

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~polskigupek
...no chamy ,chamy ! na całego !!!....za to co robią ,powinni ponieść porządną karę ...a ,'' nakładkę '' z ASSECO niech sobie w d...ę włożą !
~ccc
Jak na ironię kurs spadał.... i nie dało się sprzedać.
~ff
A teraz wyobraźcie sobie jak sen Jarka się ziści i PKO zostanie jedynym bankiem w PL i będzie można takimi awariami zarządzać i mieć realny wpływ na giełdę.
~aa
pewnie dotyczy tylko drobnych inwestorów, zresztą jak zwykle
~seth
kiepski ten ich super makler, na dzień dobry w ogóle nie działa w operze i chrome. W internet eksplorerze okienka wgrywają się po kilka minut więc ogólnie też go nie zalecają. Jedyne co polecają to mozilla 32 bity ( na win7 mozilla 64 bity mam problemy na win xp mozilla 32bity też mam problemy). Więc ta ich platforma kiepski ten ich super makler, na dzień dobry w ogóle nie działa w operze i chrome. W internet eksplorerze okienka wgrywają się po kilka minut więc ogólnie też go nie zalecają. Jedyne co polecają to mozilla 32 bity ( na win7 mozilla 64 bity mam problemy na win xp mozilla 32bity też mam problemy). Więc ta ich platforma w ogóle mało na czym działa.
Aha i trzeba mieć koniecznie aktualną jave czyli upgrade praktycznie co tydzień ( chociaż nie wiem po co skoro okienka i tak wciąż wyświetlają to samo).
~ja
skoro platforma nie daje rady to chyba wypada ją zmienić???
~wkurzony
stara była dobra więc nie wiem po co w ogóle wprowadzili to g...o.
~seth
tak to się kończy jak w państwowych spółkach siedzą pociotki zamiast fachowców.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki