REKLAMA

Były problemy z dostępem do platform BM PKO BP i BM ING Banku Śląskiego

2020-03-17 12:02
publikacja
2020-03-17 12:02
Bankier.pl

Występują problemy z dostępem do serwisu platform internetowych niektórych domów maklerskich - donosili nasi czytelnicy na adres alert@bankier.pl. Na szczęście nie trwały długo.

W poniedziałek nasi czytelnicy informowali o problemach z Supermaklerem, usługą Biura Maklerskiego PKO BP. Kłopoty te potwierdziło biuro prasowe banku.

- Potwierdzam, że w poniedziałek 16 marca występowały utrudnienia w dostępie do platformy Supermakler, zarówno w wersji mobilnej, jak i przeglądarkowej. Obecnie klienci mogą składać zlecenia bez przeszkód – napisał Michał Zwoliński z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PKO BP.

We wtorek rano na alert@bankier.pl napłynęły zawiadomienia o trudnościach w dostępie do platformy maklerskiej BM ING Banku Śląskiego.

- Przepraszamy za te chwilowe kłopoty z maklerem. Już wszystko działa prawidłowo – takiej treści wiadomość przed południem ukazała się na facebookowym profilu banku.

/ Bankier.pl

MZ

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
poundland
Ciągle jest problem z otworzeniem strony BM PKO BP. Przeglądarka wyświetla informację z problemem certyfikatu zabezpieczeń dla tej strony. No kurczę po prostu "profeska". Największy bank i takie numery :((((((
mrbean
zawsze kiedy są duże ruchy cen na rynku to są problemy z dostępem do platform biur maklerskich, dziwnie to wygląda, zastanawiam się dlaczego, może dlatego, aby klienci indywidualni nie mogli składać zleceń?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki