REKLAMA

Prezydent Radomia pyta mieszkańców w internecie, czy są za otwarciem przedszkoli i żłobków

2020-04-29 15:17
publikacja
2020-04-29 15:17

Prezydent Radomia Radosław Witkowski zamieścił na swoim oficjalnym koncie na portalu społecznościowym ankietę, w której pyta mieszkańców, czy żłobki i przedszkola powinny być otwarte od 6 maja.

fot. Natalie / / Pexels

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w środę, że w drugiej fazie odmrażania gospodarki, od 6 maja dopuszczona będzie możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli. Wskazał, że decyzja w tej kwestii każdorazowo zależeć będzie od organów prowadzących.

"Dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo mieszkańców, w tym szczególnie tych najmłodszych. Dlatego zwracam się do Was z pytaniem: czy uważacie, że żłobki i przedszkola powinny zostać otwarte. Zanim podejmę decyzję w tej sprawie, chciałbym poznać Wasze zdanie" – napisał prezydent Radomia. Do wpisu dołączona jest ankieta. Witkowski poprosił także, by internauci uzasadniali swoje stanowisko w komentarzach.

Szef rządu poinformował w środę, że w drugiej fazie odmrażania gospodarki, od 6 maja dopuszczona będzie możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli. Ostateczne decyzje będą podejmowane przez organy prowadzące te placówki, mając na uwadze wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz odpowiednich resortów. (PAP)

Autorka: Ilona Pecka

ilp/ mok/

Źródło:PAP
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki