Prezes NBP z wykładem w szkole ojca Rydzyka [Tweety]

Prezes Narodowego Banku Polskiego gościł dziś w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Prezentujemy twitterowe wpisy zamieszczone przez profil szkoły założonej przez ojca Tadeusza Rydzyka.

„Patriotyzm gospodarczy a bank centralny” – tak brzmiał tytuł wykładu wygłoszonego przez Adama Glapińskiego . W jego trakcie prezes NBP poruszył szereg kwestii, których podsumowanie stanowią twitterowe wpisy toruńskiej uczelni.

MZ

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
29 9 wwff

Łatwo szydzić? Wykładu słuchali ludzie na całym świecie: w Polsce w radio, w TV Trwam, w Ameryce na satelicie Americon i w internecie. Słuchaczami nie byli studenci ekonomi.

Za to czytelnicy Bankiera to same magistry, czy nie?

! Odpowiedz
7 0 lelo1949

Tak wykształceni na WYB i TVN

! Odpowiedz
15 44 londonern

No sadzac po tweetach to wyklad na poziomie liceum ekonomicznego, klasa I. Albo taka wiedze ma prezes NBP, albo taki poziom sluchaczy. Albo jedno i drugie.

! Odpowiedz
20 73 qqryk

A milioniki z naszych kieszeni płyną do czarnej mafii, płyną. A mówiący po polsku motłoch się cieszy, cieszy. A frajerzy (czytaj: pracujący Polacy) płacą, płacą.

! Odpowiedz
32 20 and00

A jak miliony z naszych kieszeni płyną do lewackich, internacjonalistycznych poza-rządówek, to Ci nie przeszkadza? A Soros się cieszy, cieszy

! Odpowiedz
4 6 andrew_ odpowiada and00

No jest własnie najciekawsze - były też wielkie inwestycje na Euro, autostrady najdroższe w Europie, a pomimo tego połowa firm biorąca udział w realizacji tych inwestycji zbankrutowała. To były dopiero przekręty. A teraz nagle grono ludzi się zaczęło martwić budżetem i marnotrawstwem pieniędzy. Nie mówię, że jest dobrze ale dobrze nigdy nie było.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
13 34 zbyszek_od_dobrej_zmiany

Coś tłumów nie ma.

! Odpowiedz
12 64 plutarch

Bez wizyty u Rydzyka nie mogło się obejść.

! Odpowiedz
13 54 karbinadel

Coraz częściej mam wrażenie, że teza jakoby w Polsce o wszystkim decydował Kaczyński Jarosław jest błędna. Ośrodek decyzyjny chyba jednak nie znajduje się w Warszawie

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 604,25 zł XII 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,8% XII 2019

Znajdź profil