REKLAMA

Premiera Samsunga Galaxy Fold już 6 września

2019-09-05 12:36
publikacja
2019-09-05 12:36

Nadchodzi długo wyczekiwana premiera składanego smartfona. Już w piątek, 6 września, Samsung Galaxy Fold zadebiutuje na koreańskim rynku. Kosztować będzie ok. 2 tys. dolarów. 

fot. / / Samsung

6 września odbędzie się oficjalna premiera Samsunga Galaxy Fold. Jak czytamy na stronie Samsunga, początkowo nowy model będzie dostępny w Korei Południowej. Firma planuje wprowadzenie go również na rynek amerykański, francuski, angielski, niemiecki oraz singapurski. 

Na początku 2019 roku testerzy składanego Samsunga zgłosili wątpliwości, czy urządzenie może być oddane w ręce użytkowników. Podczas używania telefonu pojawiały się problemy z ekranem, który szybko się niszczył się. W związku z tym premiera smartfona została przesunięta dopóki firma nie poprawi zabezpieczeń ekranu. 

Cena składanego smartfona to 2 tys. dolarów, czyli około 7860 zł. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 7,3 cala, 6 obiektywów oraz opcję 5G. To połączenie funkcji smartfona z możliwościami tabletu. Jednocześnie na urządzeniu można pracować w 8 aplikacjach. Z czego trzy otwierają się na głównym ekranie, dzieląc przestrzeń między siebie. Jeden ekran większy oraz dwa mniejsze. Kolejne pięć otwiera się w tle i użytkownik może poruszać się między nimi.

Czy doczekamy się składanego smartfona na polskim rynku? Dotychczas nie było oficjalnych zapowiedzi producenta. 

DF

Źródło:
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
rzymianin1
6 obiektywów trochę mało, poczekam na telefon który będzie miał 12 obiektywów, tak myślę ze 12 mi wystarczy, biedy nie będzie. Omg
jes
Ja polecam kupić dwa samsungi i skleić taśma klejącą i będzie praktycznie to samo :)
takeda83
a ja myślę ze nie wiem jaki będzie bo to się okaże ogólnie samsungi to najlepszy wybór przynajmniej na azjatyckim rynku . może będzie awaryjny a może nie można zawsze z fusów można powróżyć .życzę sukcesu Koreańczykom z południa.
stachsgh
Witam !!
Myślę, że będzie to bardzo awaryjny sprzęt (przynajmniej w pierwszym roku), a jak spadnie na podłogę to pewnie tylko śmietnik go będzie czekać.
Bardzo niefunkcjonalny gadżet i szpan wśród znajomych to są jego jedyne plusy.

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki