Boris Johnson ma koronawirusa

U Borisa Johnsona stwierdzono koronawirusa. Brytyjski polityk zapowiada, że nadal będzie przewodził pracom rządu. Zarażony jest też  brytyjski minister zdrowia Matt Hancock.

(Forum)

- W ciągu ostatnich 24 godzin rozwinęły się u mnie lekkie objawy, a test na koronawirusa dał wynik pozytywny. Pozostaję w izolacji, jednak nadal będę przewodził odpowiedzi rządu na koronawirusa poprzez telekonferencje – napisał na Twitterze Johnson.

W dołączonym do wpisu nagraniu polityk Partii Konserwatywnej podziękował pracownikom służby zdrowia, policji i innym pracownikom wspierającym walkę z koronawirusem oraz wszystkim osobom, które zdecydowały się na pozostawanie w domu.

- Wyjdziemy z tego. Im bardziej skutecznie będziemy przestrzegać restrykcji, tym szybciej się to stanie – dodał Johnson.

Brytyjski minister zdrowia Matt Hancock również ma koronawirusa. Jego objawy są łagodne i poddaje się obecnie izolacji - podała w piątek stacja BBC.

W środę świat obiegła informacja o pozytywnym wyniku testu na korownawirusa u następcy brytyjskiego tronu, księcia Karola oraz jego żony Camili.

Do tej pory w Wielkiej Brytanii wykryto blisko 12 tys. przypadków koronawirusa, z czego 578 okazało się śmiertelnych.

MZ

Źródło:
Ludzie:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 henk54

Może dlatego tak się dziś funt umacnia, właśnie nie umiałem tego rozgryźć. Pewnie o to chodzi, że jak będzie siedział odizolowany to nic chociaż nie odpi...doli :-))

! Odpowiedz
6 14 rafa987

Kidawa Błońska pewnie wysłał mu....inspirator...niech chłop Śpi spokojnie, pracuje spokojnie i cieszy się wiosną

! Odpowiedz
0 5 kokis

Funt od razu do góry ;).

! Odpowiedz
14 11 33karol33

jego pomysł na koronawirusa był najbardziej wypośrodkowany między ochroną ludzi a ocaleniem gospodarki. No, ale że z partii (rzekomych) Konserwatystów to pomyje lecą na niego równo

! Odpowiedz
32 28 ajwaj

Karma wrócila :)

Powiedział wszystkim, że wielu zginie, ale każdy będzie miał swój własny immunitet!!!!

Bóg usłyszał...

! Odpowiedz
6 9 atx

yhm to jest dobra metoda polityków co by sie teraz nie spotykać
i naprawdę się nie zarazić
czekamy na trumpa i putinka

! Odpowiedz
23 22 marianpazdzioch

Koleś jest głupkowaty, jak każdy socjaldemokrata, ale ja bym się tak nie śmiał na miejscu komentujących. Ta epidemia dotknie większości z was jeśli nie fizycznie, to co najmniej finansowo. Johnson z dużym prawdopodobieństwem nic nie straci ani na chorobie ani na portfelu. A to, ze choruje, z listości oraz konsolidacji władzy w obliczu zagrożenia nabije mu jeszcze głosów.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
42 11 plutarch

Prawicowców zderzenie z rzeczywistością (oczekiwane).

! Odpowiedz
30 13 tom-inwest

A to chytry lis ! Chce się wykręcić od trybunału stanu który go czeka.

! Odpowiedz
15 45 1a2b

Podejrzewam, że obecnie zdecydowana większość populacji jest zarażona koronawirusem ale ten wirus powoduje niewielką śmiertelność natomiast jest skrzętnie wykorzystywany przez polityków i spekulantów. Cóż za możliwości do zwiększania restrykcji i inwigilacji, do uzależniania ludzi od "pomocy rządowej". Cóż za możliwości do spekulacji, te zmienności na giełdach, na walutach no no. Dawno nie było takich okazji.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil