REKLAMA

Pracodawcy po stronie premiera

2013-04-24 13:19
publikacja
2013-04-24 13:19
Pracodawcy są po stronie premiera. Podczas rozmów w Komisji Trójstronnej związkowcy nie mogą liczyć na wsparcie pracodawców. Donald Tusk bierze udział w posiedzeniu Komisji Trójstronnej. Według "Solidarności", to ostatnia szansa na spełnienie żądań związków i odwołanie strajku generalnego w kraju.

Przed spotkaniem szefowa Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan Henryka Bochniarz powiedziała, że żądania związków tylko powiększą bezrobocie i pogłębią kryzys. "Będziemy dziś zdecydowanie protestować przeciwko tym propozycjom" - powiedziała szefowa Lewiatana. Dodała, że zmiany proponowane przez rząd nie satysfakcjonują w pełni pracodawców, ale żądania związków są nie do przyjęcia.

Wczoraj po posiedzeniu komitetu protestacyjnego szef "Solidarności"Piotr Duda podkreślił, że oczekuje od premiera spełnienia sześciu postulatów społeczno - gospodarczych, między innymi ograniczenia umów śmieciowych, wycofania projektu o elastycznym czasie pracy, uruchomienie prac nad ustawą o płacy minimalnej.Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Pieśniewski/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki