REKLAMA

Poszukiwane internetowe zawody

2011-07-28 05:19
publikacja
2011-07-28 05:19

28.07. Warszawa (PAP/Media) - Trwa intensywny nabór pracowników w branży internetowej. Pracę znajdują nie tylko programiści czy inżynierowie, wiele ofert skierowanych jest także do humanistów - ujawnia "Rzeczpospolita".

Co najmniej kilkanaście tysięcy osób pracuje dziś w Polsce w branży internetowej. Z uwagi na dynamiczny rozwój tej dziedziny gospodarki nie można podać bardziej precyzyjnych wyliczeń. Nieustannie rośnie liczba specjalizacji zawodowych związanych z siecią.

Największe możliwości pracy są związane z rozwojem mediów społecznościowych oraz interaktywnych agencji marketingowych. "Brakuje wykwalifikowanych specjalistów, dlatego uruchomiliśmy program staży i sami uczymy kandydatów z którymi chcemy się związać na dłużej" - mów Agnieszka Rzemińska z VanguardPR.


Raport specjalny Bankier.pl

WYGRAJ WYŚCIG O ETAT

Nie wiesz, jak zabrać się do szukania pracy? Nie masz pomysłu, jak zaprezentować się pracodawcy, jak napisać CV? Ten raport jest właśnie dla ciebie!

 


Zdaniem Sabiny Stodolak, HR menedżera z agencji interaktywnej Adweb, w pracy internetowej świetnie radzą sobie humaniści. Ważna jest także umiejętność pracy zespołowej - aby np. nowy sklep internetowy odniósł sukces potrzebna jest współpraca wielu specjalistów z różnych dziedzin.

Profesjonalista internetowy łączy specjalistyczna wiedzę z szybką reakcją na zachodzące w wirtualnym świecie zmiany. "Jeśli wyszukiwarka Google'a zmieni algorytm, to specjalista SEO musi natychmiast zareagować" - wyjaśnia Agnieszka Rzemińska.(PAP)

tpo/Źródło:PAP
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki