"Poradnik emerycki" - wspólna akcja ZUS i Super Expressu

W kioskach z prasą od dziś do kupienia jest "Poradnik emerycki" - książka przygotowana wspólnie przez dziennikarzy "Super Expressu" i ekspertów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

"Poradnik emerycki" to prawdziwe kompendium wiedzy o emeryturach. Można się z niego dowiedzieć m.in.: jak i gdzie złożyć wniosek o emeryturę, jak zgromadzić potrzebne dokumenty, na jakich zasadach świadczenie zostanie wyliczone, kiedy można starać się o przeliczenie przyznanej już emerytury. Książeczka zawiera także felietony, które prostym językiem opisują podstawy systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce.

- Zależało nam na tym, aby Czytelnicy mogli dowiedzieć się, skąd się biorą emerytury i od czego zależy ich wysokość. Podpowiadamy także, w jakich sytuacjach oraz w jaki sposób można podwyższać świadczenie - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy ZUS.

Na wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o emeryturach, we wszystkich placówkach Zakładu w godzinach 10-15 na czytelników Super Expressu czekają eksperci ZUS, który odpowiedzą na wszystkie pytania.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne