REKLAMA
CHCESZ ZACZĄĆ INWESTOWAĆ?

Polyslash bliżej debiutu na NewConnect

2020-08-21 08:35
publikacja
2020-08-21 08:35
Polyslash bliżej debiutu na NewConnect
Polyslash bliżej debiutu na NewConnect
/ Polyslash

Polyslash coraz bliżej giełdowego debiutu. Należące do grupy PlayWaya studio wydało grę „We. The Revolution” i pracuje nad kolejnymi tytułami.

Plany wejścia na małą giełdę Polyslash przedstawił jeszcze pod koniec ubiegłego roku. 20 sierpnia tego roku uchwałę ws. spółki podjął zarząd GPW.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji giełdy o wprowadzeniu naszych akcji do obrotu na NewConnect. Po wyjątkowej nagrodzie, którą otrzymałem od tygodnika Polityka, za dorobek artystyczny, jest to kolejne wyróżnienie naszej działalności, tym razem w ujęciu biznesowym. Liczymy na to, że zadebiutujemy jeszcze w tym miesiącu - mówi Dawid Ciślak, prezes zarządu Polyslash.

Do obrotu giełdowego trafią m.in akcje wyemitowane w ramach kampanii crowdinvestingowej przeprowadzonej w I połowie 2019 roku, w ramach której Polyslash pozyskał ponad 2 mln zł. Środki pozyskane z emisji umożliwiły realizację prac nad dwoma nadchodzącymi grami: „Mech Mechanic Simulator” oraz „Tribe: Primitve Builder”.

Krakowski Polyslash jest autorem gry „We. The Revolution”, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach Paryża czasu Rewolucji Francuskiej. Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Produkcja otrzymała wyróżnienie w postaci „Paszportu Polityki 2019”. Wydawcą gry był notowany na NewConnect Klabater.

- Naszym planem jest zintensyfikować liczbę wydawanych tytułów. Chcemy, aby co roku pojawiała się co najmniej jedna produkcja spod szyldu Polyslash, przynajmniej na platformę PC. Jest to możliwe m.in. dzięki środkom pozyskanym podczas kampanii crowdinvestingowej, które pozwoliły na dwukrotne powiększenie naszego zespołu deweloperskiego. Dziękuję jeszcze raz inwestorom za zaufanie  - mówi Dawid Ciślak, prezes zarządu Polyslash.

- Chcemy dalej się rozwijać. Planujemy być wydawcą naszych kolejnych produkcji, ale także tytułów autorstwa zewnętrznych studiów. Ponadto poszerzamy nasze kompetencji w zakresie portowania gier na inne platformy - dodaje.

MZ

Źródło:
Tematy
Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki