REKLAMA

PolskiBus otwiera 8 nowych linii

2016-06-30 11:32
publikacja
2016-06-30 11:32

PolskiBus.com i Arriva Bus Transport Polska łączą siły. Dzięki połączeniom Arriva Bus Transport Polska oferta sprzedażowa PolskiBus.com została rozbudowana o mazurskie, górskie oraz nadmorskie lokalizacje - 19 nowych miejscowości. Pierwsze kursy będą realizowane już od 1 lipca.

fot. / / materiały dla mediów

 „Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do naszej platformy. Wspólna filozofia, wartości oraz prokonsumenckie nastawienie pozwoliły na nawiązanie tak interesującej współpracy. Połączenie sił z firmą Arriva jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada stałą współpracę z partnerami biznesowymi oraz systematyczne rozwijanie własnej oferty. Bardzo doceniamy 18-letnie doświadczenie firmy Arriva i jesteśmy przekonani, że nasi Pasażerowie pokochają nowe, niezwykle interesujące kierunki, które możemy wspólnie zaoferować. Jestem przekonany, że dzięki rozpoczętej współpracy najwięcej zyskają Pasażerowie, którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach.” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W ramach nawiązanej współpracy z Arriva Bus Transport Polska, klienci PolskiBus.com zyskują nowe, atrakcyjne połączenia. Do stolicy dojadą mieszkańcy Węgorzewa, Giżycka, Piszu, Kętrzyna, Mrągowa, Piecek, Ostrołęki, Pułtuska, Białowieży, Hajnówki i Bielska Podlaskiego. W ramach nowego rozkładu jazdy Arriva będzie świadczyła też usługi na trasach Węgorzewo – Gdańsk, Rzeszów – Ustrzyki Górne, Rzeszów – Wetlina, Rzeszów – Polańczyk. Już wkrótce do oferty PolskiBus.com  zostanie włączona trasa Kołobrzeg – Zakopane. Natomiast dotychczasowi klienci Arrivy zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.     

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Arriva Bus Transport. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Arriva Bus Transport.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid i odbierz 200 zł w prezencie

Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid i odbierz 200 zł w prezencie

Komentarze (19)

dodaj komentarz
~Jola
Może ktoś by pomyślał o połączeniu z Karkonoszy do Pragi i Berlina
~wkurzonyklient
A Kalisz -Warszawa przez Sieradz od 1 lipca po cichaczu został zlikwidowany. Dziadostwo. Ciekawe ile ludzi będzie wam jeździło z Mazur. Syfiasty ten Polski Bus. Kierowcy mili zwłaszcza z Sieradza.
~Piszanin
Miejscowość PISZ, autobus z Pisza :) był kiedys wywód polonistki na ten temat :)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~pasażerka
Otwórzcie Sieradz Warszawa
~zbigniew
otworzcie swinoujscie wroclaw -krakow bo pociagi przepelnione
~Marekcukeberk
Polski bus niech ogarnie swoich kierowców. Wczoraj na wylocie z Torunia na Bydgoszcz na wysokosci Rydzyka, cep jeden wyprzedzał na trzeciego i po pasie do skretu w lewo. Obtrabiłem bałwana i tyle co się powściekałem...
~takitam
Klakson nie jest po to zeby dawac nim reprymende. Uzyles go calkiem bezpodstawnie wiec powinienes dostac mandat.
~jo44
i takim sposobem duży kapitał wykańcza miejscowych przewoźników. ceną bliską zera, a jak większość konkurencji pójdzie już do piachu to klasycznie będzie drożej...
~min
O jakich miejscowych przewoźnikach mówisz. Te zardzewiałe vany ???

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki