REKLAMA

Polski Bus uruchomi 23 nowe połączenia we współpracy z PKS Polonus

2017-03-23 10:27
publikacja
2017-03-23 10:27

Polski Bus poinformował o rozpoczęciu współpracy z przewoźnikiem PKS Polonus. W jej wyniku klienci otrzymali dziś możliwość rezerwacji biletów na 23 nowe połączenia i dostęp do 66 nowych miast z oferty Polonusa. Pierwsze przejazdy ruszą 1 kwietnia 2017 r.

fot. / / materiały dla mediów

Dzięki nawiązaniu współpracy partnerskiej klienci Polskiego Busa uzyskają dostęp do relacji i miast wcześniej nieobecnych w ofercie przewoźnika. Od 1 kwietnia Polskim Busem będzie można dojechać do Lwowa, Drohobycza, Truskawca, Stryja i Kaliningradu. Do Lwowa będzie kursować pięć autobusów dziennie z Warszawy i Lublina – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym Polskiego Busa.

W przypadku relacji krajowych, które nie były wcześniej dostępne w siatce Polskiego Busa, współpraca z Polonusem rozszerzy jej zasięg m.in. o Kudowę-Zdrój, Olsztyn, Szczawnicę czy Muszynę. Zdecydowana większość połączeń krajowych będzie realizowana flotą PKS Polonus. Rezerwacje będą realizowane przez system Polskiego Busa, ale na pokładzie będzie obowiązywał regulamin sieci Polonus.

Polski Bus w ramach własnej floty obsługuje 16 tras obejmujących 26 polskich miast i 8 europejskich. Współpraca partnerska z innymi graczami na rynku, włączając nową umowę z PKS Polonus, zapewnia obsługę dodatkowych 68 linii. Obecna oferta zapewnia sieć połączeń pomiędzy 205 miastami.

MG

Źródło:
Tematy
Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Advertisement

Komentarze (15)

dodaj komentarz
~Wojtek
do Królewca a nie Kaliningradu .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~wsee
Jaka znowu ekspansja PB? Po prostu na ich stronie będzie można kupić bilety na istniejące już dawno kursy PKS Polonus, w cenach takich samych, w jakich można je kupić w innej wyszukiwarce.
~Mosze
Do Poznania Konina Kola i Klodawy niema polaczen zachod od Warszawy jest dla firmy beeeeeee...
~QQRYK
Szkocki właściciel szuka ratunku...
~busiarz
i tak i nie... raczej kopiuje rozwiązania flixbus :)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~plutarch
Szybki kosz za putinowskie hejty na Ukraińców!
~tonyxxl
i zaraz powiesz, że zabierają ci pracę... a w co drugim sklepie czy zakładzie wisi: przyjmę do pracy.

Powiązane: Tanie wakacje z Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki