Po czym poznać dobre konto osobiste? [Sonda]

Jakie cechy powinien mieć idealny rachunek osobisty? Zdania są podzielone. Jedni uważają, że powinien być po prostu tani, inni że musi mieć rozbudowany pakiet usług dodatkowych. Jedno z drugim nie zawsze idą jednak w parze.

(fot. leungchopan / YAY Foto)

W krótkiej ankiecie chcielibyśmy zapytać Was o zdanie na ten temat. Jakie cechy rachunków osobistych są dla Was najważniejsze? Czy jest to cena, dobre oprocentowanie produktów depozytowych i tani kredyt? A może nowoczesna bankowość elektroniczna, płatności mobilne i dodatkowe usługi?

W poniższej sondzie wskaż 5 cech, które powinien posiadać idealny rachunek osobisty. Jeśli nie widzisz ankiety poniżej, kliknij tutaj.

WB

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 9 mhm

1. Dziwnie dobrane te cechy, są np. powiadomienia push, a nie ma email lub sms.

2. Trudno powiedzieć, czy chodzi tu o konto osobiste, czy o bank? Wprawdzie najlepiej byłoby mieć wszystkie produkty w jednym banku, ale wolę mieć np. w jednym banku wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe, w drugim wysoko oprocentowane lokaty, w trzecim kartę kredytową z moneybackiem, a w czwartym ROR z bezpłatnymi przelewami natychmiastowymi i wypłatami ze wszystkich bankomatów, zamiast mieć w jednym banku z dobrym ROR marne oprocentowanie depozytów i drogą kartę kredytową bez zwrotów...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne