Pierwsza Komunia pod znakiem elektroniki

2013-05-11 04:42
publikacja
2013-05-11 04:42

Większość dzieci w Polsce chciałaby dostać na komunię smartfon lub tablet. I to nie byle jaki - czytamy w Rzeczpospolitej.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Nokaut.pl, właściciela porównywarki cen, wynika, że najbardziej pożądane są smartfony z logo renomowanej firmy.

Na szczycie listy najchętniej kupowanych prezentów komunijnych znalazły się również tablety. Ceneo, również porównywarka cen, w pierwszym kwartale 2013 roku odnotowało aż dwukrotnie większy popyt na tablety w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Ogromną zaletą korzystania z tabletów i zarazem oszczędnością jest możliwość czytania e-booków oraz korzystania z ipodręczników, które wprowadza coraz więcej szkół w Polsce.

A jeszcze nie tak dawno kupowano rower, sprzęt grający czy zegarek

Więcej na http://www.rp.pl (PAP)

sto/

Źródło:PAP
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
tomaszpp
Moja córka dostała w prezencie od chrzestnego smartwatch, ja to najpierw skrytykowałem (na szczęście tylko w duch), bo myślałem że to jakiś dziwaczny gadżet dla szpanu w szkole. Dopiero jak przeczytałem ten artykuł http://www.umalgosi.pl/zegarki-typu-smartwatch-nowoczesny-gadzet-i-bezpieczenstwo-dziecka/ zacząłem zmieniać Moja córka dostała w prezencie od chrzestnego smartwatch, ja to najpierw skrytykowałem (na szczęście tylko w duch), bo myślałem że to jakiś dziwaczny gadżet dla szpanu w szkole. Dopiero jak przeczytałem ten artykuł http://www.umalgosi.pl/zegarki-typu-smartwatch-nowoczesny-gadzet-i-bezpieczenstwo-dziecka/ zacząłem zmieniać zdanie, a już całkiem się przekonałem jak do od córki pożyczyłem na parę godzin żeby zobaczyć jak to działa. Nawet jest to praktyczniejsze niż komórka dla dziecka lub nastolatka.

Powiązane: Budżet rodziny

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki