Pierwsza Komunia pod znakiem elektroniki

Większość dzieci w Polsce chciałaby dostać na komunię smartfon lub tablet. I to nie byle jaki - czytamy w Rzeczpospolitej.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Nokaut.pl, właściciela porównywarki cen, wynika, że najbardziej pożądane są smartfony z logo renomowanej firmy.

Na szczycie listy najchętniej kupowanych prezentów komunijnych znalazły się również tablety. Ceneo, również porównywarka cen, w pierwszym kwartale 2013 roku odnotowało aż dwukrotnie większy popyt na tablety w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Ogromną zaletą korzystania z tabletów i zarazem oszczędnością jest możliwość czytania e-booków oraz korzystania z ipodręczników, które wprowadza coraz więcej szkół w Polsce.

A jeszcze nie tak dawno kupowano rower, sprzęt grający czy zegarek

Więcej na http://www.rp.pl (PAP)

sto/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 tomaszpp

Moja córka dostała w prezencie od chrzestnego smartwatch, ja to najpierw skrytykowałem (na szczęście tylko w duch), bo myślałem że to jakiś dziwaczny gadżet dla szpanu w szkole. Dopiero jak przeczytałem ten artykuł http://www.umalgosi.pl/zegarki-typu-smartwatch-nowoczesny-gadzet-i-bezpieczenstwo-dziecka/ zacząłem zmieniać zdanie, a już całkiem się przekonałem jak do od córki pożyczyłem na parę godzin żeby zobaczyć jak to działa. Nawet jest to praktyczniejsze niż komórka dla dziecka lub nastolatka.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne