REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Pięciu akcjonariuszy nie odpowie na wezwanie na Ciech ogłoszone przez KI Chemistry

2023-03-22 18:50
publikacja
2023-03-22 18:50

Pięć funduszy będących akcjonariuszami Ciechu nie odpowie na wezwanie do sprzedaży akcji spółki, ogłoszone przez KI Chemistry. W ich ocenie, cena zaproponowana w wezwaniu na poziomie 49 zł za akcję nie odzwierciedla wartości godziwej akcji spółki.

Pięciu akcjonariuszy nie odpowie na wezwanie na Ciech ogłoszone przez KI Chemistry
Pięciu akcjonariuszy nie odpowie na wezwanie na Ciech ogłoszone przez KI Chemistry
fot. Tomasz Ras / / Puls Biznesu

Oświadczenie złożyły: Drugi Allianz Polska Otwarty Fundusz Emerytalny, Otwarty Fundusz Emerytalny PZU "Złota Jesień", Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny, Generali Otwarty Fundusz Emerytalny, NNLife Otwarty Fundusz Emerytalny oraz Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny. (PAP Biznes)

pam/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
podatnik-
Funkcjonariuszu Ziobro można w CHRL to dlaczego nad Wisłą chodzą na wolności? Przypominam, że Polsat założył kapuś ! Sarkozy skazany, śp. Madoff (zm. w więzieniu), Krauze w kajdankach, Prezes Lai Xiaomin stracony w styczniu, były minister sprawiedliwości Chin Fu Zhenghua, który był odpowiedzialny za kilka ważnych śledztw antykorupcyjnych,Funkcjonariuszu Ziobro można w CHRL to dlaczego nad Wisłą chodzą na wolności? Przypominam, że Polsat założył kapuś ! Sarkozy skazany, śp. Madoff (zm. w więzieniu), Krauze w kajdankach, Prezes Lai Xiaomin stracony w styczniu, były minister sprawiedliwości Chin Fu Zhenghua, który był odpowiedzialny za kilka ważnych śledztw antykorupcyjnych, został skazany na śmierć, były wiceminister bezpieczeństwa publicznego Chin Sun Lijun został skazany na karę śmierci za manipulacje giełdowe, etc, kiedy zobaczę w wolnych mediach(TVN24) wyprowadzanie Solorza-Żaka- Kroka-Podgórskiego czyli cztero-nazwiskowego i tyleż paszportowego pieszczocha Misji Wojskowej w Berlinie Zachodnim w kajdankach za nie rozliczenie się z Akcjonariuszami Elektrimu?
podatnik-
A ja mam pytanie do funkcjonariusza Tuska. Kiedy wyrówna szanse "tych drugich" w PRLu bis ,żeby córka lub syn przyzwoitej nauczycielki miał taki sam dobrobyt jak wszystkie: Jaruzelskie Moniki, Kulczyk Dominiki, Kulczyk Sebastiany, etc? W PRLu bis również "ci drudzy' żyją na koszt Narodu i pokazują na swoich przykładach A ja mam pytanie do funkcjonariusza Tuska. Kiedy wyrówna szanse "tych drugich" w PRLu bis ,żeby córka lub syn przyzwoitej nauczycielki miał taki sam dobrobyt jak wszystkie: Jaruzelskie Moniki, Kulczyk Dominiki, Kulczyk Sebastiany, etc? W PRLu bis również "ci drudzy' żyją na koszt Narodu i pokazują na swoich przykładach czy warto było prywatyzować PRL na zasadzie prywatyzujemy zyski uspołeczniamy straty. Sebastian Kulczyk, ten biznesmen niczego nie zarobił, przejął po dr. pośredniku majątek i do tego dostał prezent od PiSu - nie zapłacił grosza podatku od spadku. A teraz troszkę historii: Kto słyszał i gdzie o biznesmenie polonijnym Henryku Kulczyku, który ma życiorys składający się z samych dziur?(Podobno był rezydentem ale we Wiedniu tam gdzie gangsterzy Baranina i spółka)?. Kolejnym przykładem jest śp. dr pośrednik, który jak sama nazwa wskazuje niczego sam nie stworzył on po prostu pasożytował na PRLu i PRLu bis(ale to samo robił Steve Jobs )? W praktyce dziedziczka po śp. Janie Kulczyku mogła sobie kupić w prezencie dom w Londynie za 300mln PLN, traktując to jako prezent od PiSu na koszt podatnika PRLu bis? A w tym czasie Mamusia(Grażyna Kulczyk) może spokojnie cywilizować chłopa szwajcarskiego budując mu za pieniądze podatnika PRLu bis galerię w samym centrum SZWAJCARSKIEGO miasteczka! PS. A teraz pytanie do biznesmena Kulczyka Sebastiana? Czy odnalazł się potrącony motocyklista Leszek F. i jak się aktualnie czuje oraz czy już się wyjaśniło? dlaczego sprawca wypadku/kolizji nie został przebadany tak alkomatem jak i nie miał pobranej krwi? A do min. Ziobro kiedy zarzuty za przejęcie CIECHu?
nelaelu
I bardzo dobrze! Nie ma zdejmowania spółek z giełdy, szczególnie teraz kiedy wyceny są wciąż niewygórowane.

Te cwaniaki z KI Chemistry wiedzą, że minie kilka latek i cena, którą dali za prawie 50% akcji będzie ŚMIESZNIE NISKA.
mar15o
zrobią 2 lata straty księgowej i bez dywidendy to ci się cena spodoba

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki