PKP szykuje się na tłumy w listopadzie. Będą zniżki

Nawet 30% zniżki w PKP. Przewoźnik przygotowuje się na dwa długie weekendy w listopadzie. Będzie więcej połączeń i dodatkowe wagony. 

PKP przygotowuje się na tłumy w listopadzie
PKP przygotowuje się na tłumy w listopadzie (fot. Michał Dyjuk / FORUM)

W czasie długich weekendów w listopadzie podróżni będą mogli skorzystać z pomocy mobilnych informatorów, większej liczby połączeń oraz dodatkowych wagonów. PKP przygotowuje się na tłumy pasażerów. Przewoźnik zapowiada również monitorowanie na bieżąco frekwencji w pociągach i przypomina o tym, że podróżni mogą skorzystać ze zniżek na przejazdy - nawet do 30%.

Im wcześniej, tym taniej

W ramach oferty „Wcześniej” pasażerowie mogą skorzystać ze zniżki na przejazdy. Im wcześniejszy zakup biletu, tym większa zniżka. W zależności od liczby dni zakupu biletu przed planowaną podróżą dostępne są trzy rodzaje rabatów:

  • od 30 do 21 dni – zniżka 30%,
  • od 20 do 14 dni – zniżka 20%,
  • od 13 do 7 dni – zniżka 10%.

Promocja dotyczy również osób, które uprawnione są do korzystania z ulg 37%, 51%, 78%, 95% i 100%. Zniżki łączą się. Student kupujący bilet z Wrocławia do Rzeszowa z dwutygodniowym wyprzedzeniem zapłaci 27,44 zł zamiast 34,30 zł. Oferta ta obowiązuje przez cały czas, nie tylko w ciągu długiego weekendu.

Last minute od PKP

Decydując się na wyjazd w ostatniej chwili, klienci mogą skorzystać ze zniżek w ramach biletów weekendowych. Zniżki w ramach promocji podczas długich weekendów będą obowiązywały:

  • od 31 października od godz. 19:00 do 4 listopada do godz. 6:00,
  • od 8 listopada od godz. 19:00 do 12 listopada do godz. 6:00.

Bilet weekendowy za 81 zł uprawnia do przejazdów dowolnymi pociągami IC oraz TLK w drugiej klasie. Drugi wariant promocji to Bilet weekendowy MAX za 164 zł, który uprawnia do przejazdów w drugiej klasie wszystkimi pociągami PKP Intercity.  

Zniżki dla rodzin i mobilni informatorzy

Przewoźnik przygotował ofertę dla rodzin. Z promocji może skorzystać grupa od 2 do 5 osób, w której jest jedno dziecko poniżej 16. roku życia. Bilet Rodzinny uprawnia do 30% zniżki na bilet.

Podczas długich weekendów w listopadzie na dworcach w największych miastach w Polsce pojawią się informatorzy mobilni. Pomogą pasażerom w Warszawie Centralnej, Wschodniej i Zachodniej, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie Głównym, Poznaniu, Szczecinie oraz Wrocławiu. Informatorzy pokierują podróżnych na odpowiednie perony, pomogą w planowaniu przesiadek oraz udzielną odpowiedzi na pytania, informuje PKP na stronie internetowej

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 7 antek10

Oczywiscie nie podstawią nowych wagonów - bedzie ścisk.

! Odpowiedz
1 11 dziki_losos

To się nazywa efektywne zarządzanie spółką. Zawsze lepiej jest mieć załadunek 100% i nie zabrać 1 pasażera, niż zabrać wszystkich i mieć jeszcze dużo wolnego ("zmarnowanego") miejsca. No bo co ten jeden pasażer zrobi, obrazi się?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne