REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

PKP szykuje się na tłumy w listopadzie. Będą zniżki

2019-10-28 11:40
publikacja
2019-10-28 11:40

Nawet 30% zniżki w PKP. Przewoźnik przygotowuje się na dwa długie weekendy w listopadzie. Będzie więcej połączeń i dodatkowe wagony. 

fot. Michał Dyjuk / / FORUM

W czasie długich weekendów w listopadzie podróżni będą mogli skorzystać z pomocy mobilnych informatorów, większej liczby połączeń oraz dodatkowych wagonów. PKP przygotowuje się na tłumy pasażerów. Przewoźnik zapowiada również monitorowanie na bieżąco frekwencji w pociągach i przypomina o tym, że podróżni mogą skorzystać ze zniżek na przejazdy - nawet do 30%.

Zniżki dla rodzin i mobilni informatorzy

Przewoźnik przygotował ofertę dla rodzin. Z promocji może skorzystać grupa od 2 do 5 osób, w której jest jedno dziecko poniżej 16. roku życia. Bilet Rodzinny uprawnia do 30% zniżki na bilet.

Reklama

Podczas długich weekendów w listopadzie na dworcach w największych miastach w Polsce pojawią się informatorzy mobilni. Pomogą pasażerom w Warszawie Centralnej, Wschodniej i Zachodniej, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie Głównym, Poznaniu, Szczecinie oraz Wrocławiu. Informatorzy pokierują podróżnych na odpowiednie perony, pomogą w planowaniu przesiadek oraz udzielną odpowiedzi na pytania, informuje PKP na stronie internetowej

DF

Źródło:
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
antek10
Oczywiscie nie podstawią nowych wagonów - bedzie ścisk.
dziki_losos
To się nazywa efektywne zarządzanie spółką. Zawsze lepiej jest mieć załadunek 100% i nie zabrać 1 pasażera, niż zabrać wszystkich i mieć jeszcze dużo wolnego ("zmarnowanego") miejsca. No bo co ten jeden pasażer zrobi, obrazi się?

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki