REKLAMA

Orlen obniży cenę benzyny i ON o 30 groszy na litrze. Ale tylko dla wybranych

2022-06-24 12:08, akt.2022-06-24 13:14
publikacja
2022-06-24 12:08
aktualizacja
2022-06-24 13:14
Orlen obniży cenę benzyny i ON o 30 groszy na litrze. Ale tylko dla wybranych
Orlen obniży cenę benzyny i ON o 30 groszy na litrze. Ale tylko dla wybranych
fot. Adam Chelstowski / / FORUM

PKN Orlen wprowadza promocję dla klientów programu lojalnościowego VITAY; przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy - poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

"Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat -30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie. W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, by w trudnym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze" - napisał prezes PKN Orlen. 

Jak podkreślił na konferencji prasowej w Krakowie Obajtek, użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji już od poniedziałku 27 czerwca, zaś właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca.

Promocja przewiduje więc trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde.

Prezes PKN Orlen zaznaczył, że obniżka będzie większa dla klientów programu VITAY, posiadających jednocześnie kartę dużej rodziny - wtedy obniżka w ramach promocji będzie wynosić 40 groszy na litrze.

"Sytuacja wojenna powoduje bardzo wysokie baryłki ropy. Cała Europa ma z tym problem, my również mamy z tym problem" - mówił Obajtek, dodając, że do tych problemów dochodzi jeszcze np. transport morski ropy, który zdrożał o 110 proc. "To są skutki wojny, za które my nie odpowiadamy. Możemy jedynie z nimi walczyć" - zaznaczył prezes Orlenu.

Jak podkreślał, "wraz z polskim rządem staramy się, aby paliwa w Polsce były jednymi z najtańszych w Europie". Przypomniał, że rząd obniżył akcyzę na paliwa, a PKN Orlen różnymi działaniami starał się utrzymać ceny. Dodał jednak, że ceny w efekcie tych działań "nie są zadowalające", dlatego Orlen wprowadza wakacyjną promocję na paliwa dla użytkowników swojego programu lojalnościowego.

wkr/ drag/ map/ nak

Źródło:PAP Biznes
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (84)

dodaj komentarz
rolkalina
To akurat jest bardzo dobra wiadomość, wszyscy na tym skorzystają. Teraz jeszcze w okresie wakacyjnym jak szyscy gdzies wyjeżdzają.
anonim_gal
Dobrze że legitymacji partyjnej nie trzeba pokazać. ;)
men24a
"Z ostatnich danych wynika, że w maju w Lotosie modelowa marża rafineryjna wynosiła 59,87 USD (łączne z tzw. dyferencjałem Brent/Ural) i była 17 razy wyższa niż w maju 2021 r. Z kolei w ostatnich dniach zbliżała się już do 70 USD"

stachsgh
no to piękna marża... a oni co robią???
https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
ddaamm
ANKIETA:
W jakim przedziale zmieni się marza Orlenu przed wprowadzeniem programu:
A:+ 0-10gr
B:+ 11-20gr
C:+ 21-30gr
D;+ powyżej 31 groszy
E: zmniejszy się :)

Dziękuje za odpowiedzi :)
ddaamm
150x0,3zl=45zl mies
Razy 2msc = 90zl

Z torbami pójdą ;)
polonu
Całą te wojne na Ukrainie w 100% finansuje Polski naród w każdym segmencie , a zarabia Ameryka . benzyna podatki ceny inflacja pożyczki , czego nie dotknąć .Pięknie nas Amerykanie rzeźbią aż miło popatrzeć .
polityka_to_nie_ekonomia
Ten tekst "tylko dla wybranych" to chyba motto PiSu. Oni sobie dobrze skalkulowali, że dadzą wybranym ochłapy (jak choćby ta obniżka, o około 3%, z dodatkowymi warunkami) i za to ci wybrani oddadzą na nich głosy.
jacek-19
"Ale tylko dla wybranych" - nalezy byc pisowcem !

Powiązane: Paliwa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki