REKLAMA

PHN bliski wyboru wykonawcy dla projektu Prymasa Tysiąclecia 83

2016-11-15 15:25
publikacja
2016-11-15 15:25

Polski Holding Nieruchomości liczy, że wkrótce uda się wybrać generalnego wykonawcę dla projektu deweloperskiego Prymasa Tysiąclecia 83, gdzie zaplanowano wybudowanie 435 mieszkań - poinformował prezes spółki Maciej Jankiewicz.

"Mamy dziesięć ofert od potencjalnych wykonawców, tak że jest z kogo wybierać. Czekają nas jeszcze główne negocjacje. Lada dzień spodziewamy się otrzymać pozwolenie na budowę. Spodziewamy się, że prace budowlane uda nam się rozpocząć na początku przyszłego roku" - powiedział podczas konferencji prasowej Jankiewicz.

Dodał, że spółka spośród projektów deweloperskich bliska jest rozpoczęcia realizacji inwestycji Yacht Park w Gdyni, czyli sześciu budynków pięciokondygnacyjnych, gdzie ma powstać 135 mieszkań.

"W zasadzie czekamy na wydanie pozwolenia na budowę i będziemy wybierać generalnego wykonawcę. W tym projekcie spodziewamy się marży powyżej 30 proc." - powiedział prezes.

Dodał, że z pozostałych projektów najbardziej zaawansowane są w Łodzi i Wrocławiu, gdzie mają powstać mieszkania w segmencie bardziej ekonomicznym.(PAP)

pif/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki