Ostrzelano biuro europoselskie Ryszarda Czarneckiego

Dziś w nocy ostrzelano moje biuro europoselskie w Nowym Dworze Mazowieckim - poinformował w piątek na Twitterze europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji.

"Dziś w nocy ostrzelano moje biuro europoselskie w Nowym Dworze Mazowieckim, ul Sukienna 80 (prawdopodobnie z broni pneumatycznej)" - napisał na Twitterze Czarnecki, dołączając do wpisu zdjęcie ostrzelanego okna.

Jak przekazała PAP st. asp. Joanna Wielocha z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury. Na miejsce przyjechał m.in. specjalista od balistyki.

"Na chwilę obecną w porozumieniu z prokuraturą ustalono, iż prawdopodobnie czynności będą prowadzone pod kątem uszkodzenia mienia oraz narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu" - powiedziała Wielocha. Jak podkreśliła, w związku z trwającymi wciąż oględzinami jest za wcześnie, by wyjaśnić, w jaki sposób doszło do uszkodzeń.

Na miejsce zdarzenia przyjechał też sam Czarnecki. W rozmowie z PAP europoseł dodał, że policja zajmuje się m.in. badaniem monitoringu - miejskiego oraz sklepów, które znajdują się w pobliżu biura.

sno/ robs/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
18 2 widz_w_cyrku

Oj coś chlopakowi ostatnio nie idzie... najpierw go na Torwarze wygwizdali, teraz strzelaja...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil