REKLAMA

Orlen nie przewiduje zmiany polityki cenowej przy sprzedaży paliw. Co z limitami?

2023-09-26 18:46
publikacja
2023-09-26 18:46

Grupa Orlen nie przewiduje zmiany polityki cenowej przy sprzedaży paliw, ani wprowadzenia limitów tankowania na swoich stacjach - poinformowało we wtorek PAP biuro prasowe koncernu.

Orlen nie przewiduje zmiany polityki cenowej przy sprzedaży paliw. Co z limitami?
Orlen nie przewiduje zmiany polityki cenowej przy sprzedaży paliw. Co z limitami?
fot. Marcin Dziadkowiak / / Bankier.pl

Grupa Orlen nie przewiduje wprowadzenia limitów tankowania na swoich stacjach ani zmiany polityki cenowej. Przy wyłączeniu nieprzewidzianych wahań czy zdarzeń na rynku, nie ma powodów, aby ceny paliwa miały w kolejnych tygodniach gwałtownie wzrosnąć, albo żeby miało go zabraknąć - przekazało PAP biuro koncernu.

Jak zaznaczyło, Grupa Orlen nie planuje wprowadzać limitów ilościowych na zakup paliwa na swoich stacjach, nie ma również powodów do nagłych podwyżek cen. Dostawy paliw na stacje Orlen oraz do naszych klientów hurtowych, z którymi mamy zawarte umowy, przebiegają bez zakłóceń - podkreślił koncern. Zastrzegł, że wszelkie tymczasowe niedobory, które przy dużej skali działalności mogą występować na pojedynczych stacjach, uzupełniane są na bieżąco.

Po połączeniu z Grupą Lotos i PGNiG zoptymalizowano procesy zakupowe i wzmocniono kompetencje handlowe, w rezultacie zaopatrzenie całej Grupy Orlen, zarówno w hurcie jak i detalu jest w pełni zabezpieczone - przekazał koncern.(PAP)

wkr/ drag/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców

Kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców

Komentarze (14)

dodaj komentarz
kukuniek
Przecież Shell czy BP też mają takie ceny jak Orlen , a są o wiele potężniejsze od Orlenu , chyba nie dokładają do tego interesu ?
5th_element
Do wyborów Orlen niczego nie przewiduje. Ma zbić ceny na maksa, choćby nawet opłacało się do nas zawitać samochodem z Portugalii na tankowanie. Ma być tanio dla PISu i ma być tanio by sztucznie pokazać spadek inflacji. Po zwycięskich wyborach sobie odbiją... z nawiązką, jak zawsze. A ciemny lud wszystko kupi.
faramir_z_gondoru
Po wyborach wróci stare: drożyzna na stacjach, rachunki za media kosmiczne, VAT na żywność i włażenie w dudę banderowskiemu reżimowi. Komuniści z PIS już Wam to zapewnią.
marok
Tankować i robić zapasy , a nie płakać ,że paliwo tanie. Wróci Tusk i powie , że teraz paliwo może być i po 7 złotych.
okragly_stol
Za PiS było po 8…
xqwztsa
"nie ma powodów, aby ceny paliwa miały w kolejnych tygodniach gwałtownie wzrosnąć" - ja nawet wiem kiedy się ten powód pojawi...
inwestor.pl
Do wyborów cuda, a po nich wiadomo co.
ssmentek
To tylko jeżeli Tusk je wygra. Jak zagranica przejmie Orlen to będzie i po 10 zł, bo dlaczego nie?
okragly_stol odpowiada ssmentek
A po co zagranicy Orlen???

Powiązane: Paliwa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki