REKLAMA

Orange doliczy opłatę za bilet na komunikację miejską do rachunku

2019-08-21 10:20
publikacja
2019-08-21 10:20

Orange postanowił wyjść naprzeciw klientom, którzy poruszają się komunikacją miejską i umożliwił doliczenie do rachunku opłaty za bilety. Usługa jest dostępna w 71 polskich miastach.

/ YAY Foto

Osoby korzystające z usług pomarańczowego operatora mogą kupić bilet na tramwaj czy autobus miejski bez natychmiastowej opłaty. Wystarczy mieć abonament w Orange. Jak to działa?

Wystarczy posiadać aplikację Skycash, w której teraz można zmienić metodę płatności na "dolicz do rachunku Orange". Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności podpinać do aplikacji karty płatniczej, co za tym idzie - płatność jest bezpieczniejsza.

Mobilny bilet na komunikację miejską przesłany zostanie na telefon, a kwota za jego zakup będzie doliczona do miesięcznego rachunku u operatora i wyszczególniona na fakturze.

Z rozwiązania mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange, planów MIX oraz pakietów Orange Love. Operator wprowadza pewne ograniczenia: jednorazowa usługa nie może przekroczyć równowartości 50 euro w złotych, zaś w cyklu rozliczeniowym klienci mogą doliczyć do rachunku usługi elektroniczne za nie więcej niż równowartość 300 euro.

Nie jest to pierwsza tego typu usługa wprowadzona przez Orange. W poprzednim miesiącu informowaliśmy, że klienci tej sieci będą mogli w podobny uiścić opłatę za parking.

DU

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki