Orange doliczy opłatę za parking do faktury

Orange Polska, chcąc ułatwić życie swoim klientom, wprowadziło możliwość doliczenia opłaty za parkowanie do faktury za telefon w 70 miastach.

(YAY Foto)

Coraz częściej na parkingach pojawia się możliwość płacenia kartą, jednak jeszcze daleko do wprowadzenia tych płatności w każdym miejscu, co za tym idzie - posiadanie drobnych w portfelu jest koniecznie.

Od 18 lipca Orange Polska wprowadziło opcję, dzięki której klienci będą mogli zrezygnować z płacenia za parking tu i teraz, a opłata zostanie doliczona do faktury za telefon.  

Jak to działa?

Są dwie opcje płatności za parkowanie: SMS lub Messenger. Chcąc skorzystać z pierwszej, trzeba wysłać SMS o treści "START" na numer 80555, skonfigurować usługę, podając numer rejestracyjny auta, miasto i strefę parkowania, w której pojazd będzie stał. Po zakończeniu postoju należy wysłać SMS o treści "STOP" na ten sam numer. Klienci korzystający z Messengera konfigurację mogą przeprowadzić na czacie z profilem Mobilny Parking, podając odpowiednie dane i wysyłając komendę "ROZPOCZNIJ".

Parkowanie można przedłużyć w każdej chwili, bez konieczności wracania do samochodu. Trzeba jednak umieścić za szybą samochodu identyfikator pobrany ze strony SkyCash lub kartkę z napisem mobiParking.

Ile kosztuje ta usługa?

Miesięczny abonament wynosi 4,99 zł (pierwsze 14 dni jest bezpłatne). Z oferty mogą z tego skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange, planów MIX oraz pakietów Orange Love, korzystający z oferty dla klientów indywidualnych i dla firm.

Jednorazowy zakup nie może przekroczyć równowartości 50 euro w złotych. Natomiast w cyklu rozliczeniowym klienci mogą doliczyć do rachunku usługi elektroniczne za nie więcej niż równowartość 300 euro.

Orange Polska zapewnia, że usługa jest bezpieczna. Nie trzeba też podawać numeru karty płatniczej.

DU

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 7 carlito1

Jak takie coś ogarną miejscy strażnicy Texasu?

! Odpowiedz
0 13 antek10

Znając życie , myślę że szybciej bedzie wyciągnąć pare złociszy z kieszeni niż konfigurować usługę. Ostanio miałem "przeprawę" z aplikacją Biedronki i Carfura.

! Odpowiedz
1 30 leonidass

Fajna opcja, ale te 5 PLN powoduje, że nie skorzystam. Wszędzie to 5 czy 10 pln i na koniec miesiąca robi się z tego 500 pln.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne