REKLAMA

Ogłoszono nominacje do PRotonów 2010

2010-05-07 14:34
publikacja
2010-05-07 14:34

Ogłoszono nazwiska nominowanych w czwartej edycji nagród branży PR - PRotony 2010.Nominacje wskazano w pięciu kategoriach: Osoba/zespół w firmie PR-owskiej, Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji, Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub organizacji pozarządowej, Rzecznik prasowy oraz Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR. Spośród nominowanych wyłoniona zostanie także osoba, która otrzyma Nagrodę Publiczności.

Zwycięzców poznamy na gali wręczenia nagród 27 maja w restauracji Skwer, filii Fabryki Trzciny. Nominowanych wskazali w głosowaniu członkowie liczącej 188 osób Akademii Ekspertów PR.

Nominowani:

Osoba/zespół w firmie PR-owskiej
Andrzej Godewski, Weber Shandwick
Sebastian Hejnowski, Ciszewski Public Relations
Artur Niewrzędowski, Talking Heads

Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji
Edyta Bach, Hoop Polska
Marcin Kaszuba, Ernst&Young
Joanna Łodygowska, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub organizacji pozarządowej
Krzysztof Candrowicz, Fundacja Art Center
Anna Janowska, UOKiK
Ilona Piątek, Michał Świderski, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Rzecznik prasowy
Ivetta Biały, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Magdalena Jachim, Urząd Miasta Sopot
Aleksandra Kwiatkowska, Bank BPH

Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR
Wiesław Gałązka, Dolnośląska Szkoła Wyższa
Marek Skała, Megalit Instytut Szkoleń
Dariusz Tworzydło, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

PRotony to nagrody przyznawane co roku profesjonalistom w dziedzinie komunikacji. Organizatorem plebiscytu jest serwis PRoto.pl.

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową Mastercard i zyskaj łącznie 700 zł premii
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową Mastercard i zyskaj łącznie 700 zł premii

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki