REKLAMA
WEBINAR

OPEN-NET Spółka Akcyjna: Brak publikacji raportu rocznego za rok 2016 w terminie

2017-05-29 12:31
publikacja
2017-05-29 12:31
Zarząd OPEN-NET S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, iż zgodnie z przepisami Regulaminu ASO w zakresie zasad publikacji raportów okresowych Spółka nie dotrzyma terminu publikacji raportu rocznego przypadającego na dzień 31 maja 2017 roku z uwagi na brak raportu i opinii z badania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2016.
Zarząd OPEN-NET S.A. jest w pełni świadomy, że nieprzekazanie raportu rocznego w określonym przez Regulamin ASO terminie będzie stanowić poważne naruszenie zasad obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, a w szczególności zasady 16a "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect" w zakresie terminu przekazania raportu rocznego.
Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, że dołoży wszelkich starań by dokonać publikacji ww. raportu rocznego w możliwie jak najszybszym terminie.

Podstawa prawna:
§6 ust. 11 oraz § 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" w związku z zasadą 16a "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect".
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki