REKLAMA

Nowe restrykcje rządu. Sprawdź, co wiesz [Quiz]

2020-10-23 14:00
publikacja
2020-10-23 14:00
Shutterstock

Zmiany w nauczaniu, na zakupach, działaniu restauracji, nowe zalecenia dla osób starszych. W piątek rząd ogłosił nowy rygor w związku z gwałtownie rosnącą liczbą zachorowań na Covid-19. Sprawdź, czy jesteś na bieżąco z najnowszymi informacjami o koronawirusie.

Stało się, co zapowiadano. Czerwona strefa w całej Polsce. Rząd wprowadza nowe obostrzenia, podajemy od czwartkowego przedpołudnia. Zmian jest sporo i dotyczą różnych grup obywateli.

W dzisiejszym quizie pytamy o obostrzenia wprowadzane w związku z drugą falą koronawirusa. Sprawdź, czy znasz nowe zasady dotyczące m.in. nauki zdalnej, poruszania się w przestrzeni publicznej oraz działania sklepów, pubów oraz restauracji. Rozwiąż test i sprawdź swój wynik! Powodzenia!

Jeżeli nie widzisz formularza quizu poniżej, kliknij w ten link.

Źródło:
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
carlito1
Nie wiem wiem jakie są bezprawne rozporządzenia hołoty . Ale wiem że godzą w nasze wartości wypracowane przez przelaną krew naszych dziadków i pradziadków...

Won!
karbinadel
88% procent, ale w quizie jest błąd. Na konferencji premier mówił o zaleceniu, ale w rozporządzeniu wyraźnie jest ZAKAZ przemieszania się osób powyżej 70 roku życia (z wyjątkami). Czyli w ostatnim pytaniu prawidłowa jest odpowiedź 4
rysiek58
Twój wynik to 81%!

"Niestety, nie udało się"

Wymagający dziennikarze. Podoba mi się to.

Powiązane: Quiz Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki